Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

wf1

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O wf1

 • Ranga
  Początkujący
 1. Tak tylko że ta półka ma być wisząca na ścianie, nie będzie mocowana ani do sufitu ani do podłogi, trochę się zastanawiam czy wystarczy na samych UD28 i CD60 myślałem trochę o takim rozwiązaniu dodam tylko że obszar na którym będzie wisiała płyta (zabudowa) będzie wydaje mi się dość duży więc które z rozwiązań byłoby lepsze (pewni
 2. ale czy taka konstrukcja z profili UD 28 i CD60 będzie wystarczająco stabilna i wytrzymała czy jak zostanie przykręcona płyta od przedniej strony to nie będzie to wszystko opadać?
 3. Witam, proszę o podpowiedź, jak zrobić z płyt gipsowych półki na ścianie, chodzi mi o zabudowę w takim samym stylu jak na zdjęciu zamieszczonym na stronie (chodzi mi o ścianę obok telewizora) http://czterykaty.pl/czterykaty/5,57642,81...zebine.html?i=1. Chodzi mi głównie jakie profile przykręcić do ściany, czy dobrze będzie jak użyję profili CW100 szerokści około 10cm (http://www.bimarsklep.pl/index.php/sucha-zabudowa/profil-cw-100-x-50-x-06-mm-dlugosc-300-cm-szt.html), czy wystarczą profile UD30?
 4. Witam wszystkich, mam taki problem muszę zrównać poziomem dwa pomieszczenia. Różnica poziomów między jednym pomieszczeniem a drugim wynosi od 1,5 do 2,5cm. Planuję zagruntować i wylać zaprawę wyrównującą Cekol ZW-04, czy ktoś stosował już taką zaprawę, czy taka grubość wylewki nie powoduje jej "odparzenia" od wcześniej wylanej posadzki? Czy zastosować jakąs inną zaprawę wyrównującą lub samopoziomującą?
 5. Nie wiem czy się dobrze rozumiemy więc napiszę jeszcze raz o co mi chodzi. Miedzy murem a rama okna jest pianka (kolor żółty). Do ramy okna od strony zew. i wew. (nie od strony muru ponieważ okno jest już zamontowane) przyklejone są taśmy paroprzepuszczalna i paroszczelna (kolor czerwony i niebieski). Od strony zewnętrznej podczas ocieplania budynku zostanie przyklejony styropian który będzie zachodził również na ramę okna. Miejsce w którym będzie się stykał styropian z ramą okna zostanie uszczelnione silikonem lub taśmą rozprężną (jeszcze się nad tym dokładnie nie zastanawiałem). Jeśli chodzi
 6. Do 'oknostest' Czy stosował Pan ten sposób przyklejania taśm? Od strony zewnętrznej (na zewnątrz pomieszczenia, w którym zamontowanie jest okno) planuję przykleić około 3 lub 4cm styropianu do muru (węgarka chyba tak to się nazywa) a miejsce połączenia styropianu z rama okna czymś uszczelnić może jakimś silikonem lub taśmą rozprężną, a Pan co by proponował? Czy stosował ktoś jeszcze taki sposób montażu taśm i czy "zdało to egzamin" czy to tylko podniesie koszty a nic nie da??????? Pozdrawiam
 7. Czy możliwy jest ciepły montaż okien w oknach zamontowanych już wcześniej? Chodzi mi o to czy taśmy zew. i wew. można przykleić do ramy okna od strony wew i zew okna (a nie od strony muru) tak jak na rysunku? Czy to da ten sam efekt izolacji przed warunkami atmosferycznymi?
 8. A czy możesz podać jakąś konkretną firmę? Ostatnio zastanawiałem się nad produktami firmy SOUDAL
 9. Chiałem pominąć drogę przedstawicieli handlowych, myślałem że ktoś zna jakiś sklep internetowy który prowadzi sprzedaż produktów firmy Tremco illbruck. A czy jest jakaś alternatywna firma która produkuje dobrej jakości produkty podobne do produktów firmy illbruck? Słyszałem że illbruk jest trochę drogi aczkolwiek nie mam narazie cen konkretnych produktów.
 10. Witam wszystkich chciałem zapytać gdzie można kupić i ile kosztują produkty firmy illbruck. Szczególnie chodzi mi o taśmy przedstawione na tym filmie http://www.youtube.com/watch?v=7ZnXRlIvY_k lub http://www.youtube.com/watch?v=gJkN_hXHSLY czyli z butylem, bez butylu i z siatką?
×
×
 • Utwórz nowe...