Skocz do zawartości

Nieformalny

Uczestnik
 • Posty

  83
 • Dołączył

 • Ostatnio

Nieformalny's Achievements

Początkujący

Początkujący (1/4)

0

Reputacja

 1. Tego typu podejście jest konsekwencją głębokiego przekonania że jednostka - człowiek, nic nie znaczy w konfrontacji ze zbiorowością - przedsiębiorstwem lub państwem.
 2. Z zaznaczeniem ,że solar może być trochę droższy od ekogroszku.
 3. Jakie parametry ma w takim razie piecyk który można zainstalować w mieszkaniu? Ludzie używają elektrycznych, może nie trójfazowych a słabszych.
 4. Jak powiesz sto razy że coś jest nieopłacalne to potem wszyscy kupią co innego. A na tym polega system kupowania w Stanach. Na opinii formowanej wg. reklam.
 5. Gdybym musiał wybierać zdecydował bym się na elektryczny. Tak gaz jak i prąd idą w cenę. Nieważne co zainstalujesz - następna podwyźka cen za progiem.
 6. Mimikra to inaczej upodabnianie się do otoczenia. Stosują to z powodzeniem zwierzęta , owady i rośliny i to działa. Trudniej takiego wypatrzyć , upolować i zjeść. (W naszym przypadku - okraść)
 7. Nieformalny

  Piaski

  Jaki procent gruntów w Polsce ma piaszczysty charakter? Ciekawi mnie ile osób ma u nas szanse na tak dobre warunki do budowania.
 8. Specjaliści od fobii nie wyrywają nóg pająkom.
 9. To się nazywa sadyzm i tacy specjaliści rzadko bywają na wolności.
 10. Nieformalny

  Piaski

  Ogólnie jednak "kot" piaszczysty jest lepszy niż inny?
 11. Chciałem sobie zażartować że traz musisz kupić parę piw i ugłaskać gościa ale mark mnie powstrzymał. Facet jest nie do życia. A cisza nocna zaczyna się od 22. Może gość nie wie że tylko w bloku więc możesz go postraszyć.
 12. Ubezpieczenie ma taki zwyczaj że gdy dopatrzy się winy ubezpieczającego - w tym wypadku tego kto zlecił lub kierownika budowy - odstępuje od wypłaty. Oni wcale tak chętnie pieniędzy nie dają.
 13. A już się bałem że będę musiał rzucić wszystko i schować się do kąta.
×
×
 • Utwórz nowe...