Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Aktywni na Forum

Posty wysoko ocenione

Showing content with the highest reputation on 12.10.2010 We wszystkich kategoriach

 1. Witam, gdyby ktoś był zainteresowany amatorskim wykonaniem amutomatyki domowej w oparciu o sterownik PLC, zapraszam na www.wspin.duu.pl. Wiele w moim systemie jest przerostu formy nad treścią i najzwyklejszych błędów laika - mam jednak nadzieję, że ci, którzy szukają rozwiązań dla siebie, znajdą w moim opisie coś pomocnego. Pozdrawiam!
  1 point
 2. a to sa mebelki (te zielono-czarne ) i wyspa,ktore beda przerobione do mojej kuchni... (moja wyspa bedzie tez 0,5 metra dluzsza ,czyli dl.3 m i szerokosc 1,10/ 1.20 m)
  1 point
 3. Moim zdaniem nie ma prostej odpowiedzi. To zależy jaka jest kuchnia, ile w niej miejsca, jak daleko do pionu kanalizacyjnego i jakie funkcje pełni to pomieszczenie poza funkcją kuchni. Jesli jest to spore pomieszczenie i otwarte na jadalnię to mozna sie z tym pobawić. Ale nie koniecznie na tej wyspie musi byc zlew lub kuchenka. Mogą być to po prostu wolnostojące szafki z blatem, taki jakby bufet. A zlew i kuchenka tradycyjnie pod sciana. Jeśli juz to na wyspie wolałabym kuchenkę niż zlew: mozliwość wspólnego pichcenia, cały spektakl gotowania, podgrzewania, frontem do gosci, domowników. Zlew j
  1 point
 4. Jak sobie liczyłem, to wyszło, że może się zwrócić po 20 latach, ale pewnie wtedyjuż przestaną działać, albo nie będzie tyle słońca co potrzeba - więc uznałem, że to jest nieza bardzo opłacalne i sobie darowałem ten temat. Może za kilka lat wymyślą tańsze i sprawniejsze.
  1 point
This leaderboard is set to Warszawa/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Utwórz nowe...