Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
krubi

grzejniki elektryczne TERMAR

Recommended Posts

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Jak wanna będzie wolno stojąca, oddalona od ścian to kup baterię stojącą lub zamontuj na brzegu wanny. Ake jak wannę masz obudować to lepiej wpuść rurki do ściany i kup baterię naścienną.
    • Jestem na etapie kladzenia plytek i instalacji wanny. Mieszkanie jest deweloperskie z przylaczami cieplej i zimnej wody z rur PCV wyprowadzonymi z podlogi, przytwierdzonymi do sciany. Zastanawiam sie, czy wykuc tunele w scianie w celu poprowadzenia rur wewnatrz sciany i zamontowania baterii nasciennej (gdyz asortyment wydaje sie bardziej bogaty), czy tez darowac sobie klopotu i zamontowac baterie stojaca na wannie? Co do drugiego rozwiazania, podchodze sceptycznie ze wzgledu na brak doswiadczen z tego typu rozwiazaniem. Mam obawy czy tego typu rozwiazanie jest trwale na wannie akrylowej (czy wanna nie peknie gdyby bateria zostala uderzona przypadkowo ... np. noga)?
    • Czy mógłby ktoś udzielić informacji jaki powinien być otwór pod drzwi 100/210?  Majster zostawił otwór 110/245cm bo mówi że kiedyś zrobił niższy i komuś nie pasowało ale nie pamiętam z jakiego powodu. Posadzka i ocieplenie liczę 15cm więc zostaje 230cm. A na co te dodatkowe 20cm? Podwalina chyba zawiera się w posadzce?  Czy w przypadku drzwi można zastosować podwójną ościeżnice (systemową?) na którą można najechać styropianem żeby zmniejszyć mostki? Tak jak się to robi w oknach.  Czy jeśli otwór jest wyższy to można to przy montażu zamurować? 
    • Widzę, że zaszalałeś z łososiem Wrzucę danie w 20 minut. Tak proste, że aż chamskie ... tak pomyślałam, kiedy odkryłam. Zrobiłam, i stwierdziłam, że jest tak proste, że aż chamskie ... ale jakie dobre !!!! Mało dietetyczne, ale raz za ruski rok przejdzie   Gotuję ryż (3 woreczki) w osolonej wodzie. W międzyczasie na patelni na łyżce margaryny Palmy (koniecznie tej) podsmażam 300 g. boczku wędzonego, albo jakiegoś innego, który akurat napatoczył się w sklepie. Do podsmażonego boczku dodaję ugotowany ryż wysypany na patelnię z woreczków. Dodaję kolejną łyżkę margaryny, mieszam, podsmażam chwile i dodaję jedną puszkę groszku konserwowego. Mieszam, porządnie pieprzę, dosalam do smaku w razie potrzeby, jak mam ochotę, dodaję trochę maggi. Tadaaaaaam .... nie oceniajcie .... spróbujcie najpierw 
    • Dzisiaj takie coś oglądałem.... sufity przęsłowe. Może to u mnie by się spisało. Gość mówi o max rozpiętości chyba 6.2m, w zeszytach Knaufa pisze 5m, a u mnie jest 6.5m... ale myślę, że to nie problem.       Tylko nie wiem jak to by z łączeniem profili było. Jak dosztukuje 2.5m to chyba na sztywności straci i cały sens tego przęsła pójdzie w p.zdu
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...