Skocz do zawartości

CARI LED18 KT-87 - nowa oprawa dekoracyjna z 18 diodami LED


Recommended Posts

Oferta handlowa opraw na źródło światła LED firmy Kanlux powiększyła się o kolejny produkt. Dnia 31 sierpnia 2009r., do sprzedaży została wprowadzona nowa oprawa dekoracyjna LED, CARI LED18 KT-87 (kod Kanlux 07760) z 18 diodami LED (w komplecie) o mocy max 3W i białej barwie światła, zasilana napięciem 220-240V~.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/instalacje-elektryczne/aktualnosci/10326-cari-led18-kt-87-nowa-oprawa-dekoracyjna-z-18-diodami-led

Link do komentarza
Gość Piotr Nowacki
Istnieją dwa podstawowe typy oświetlenia: oświetlenie otaczające i funkcjonalne. Oświetlenie otaczające to na przykład oprawy akcentujące - pozwalające na podświetlenie pewnych elementów otoczenia. Oświetlenie pośrednie jest niewidzialnym źródłem światła, na przykład pasek ledowy ukryty we wnęce w suficie, który lśni przyjemnym światłem na ścianie. Oświetlenie funkcjonalne natomiast zawsze ma jasno sprecyzowana funkcje. W tym przypadku nie chodzi az tak bardzo o tworzenie atmosfery, lecz bardziej o dostarczanie światła. Można je podzielić na: oświetlenie podstawowe - jest głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Oświetlenie orientacyjne na ogól ma słabszą moc wyjściową i stosowane jest do oświetlenia konkretnego miejsca w pomieszczeniu. Jak widać wszystko zależy od naszego celu. Piotr Nowacki Nowoczesne oświetlenie www.spotline.tomix.pl
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...