Skocz do zawartości

Meble Kuchenne UWAGA


Recommended Posts

Ostrzegam wszystkich potencjalnych klientów tej firmy. Ja skorzystałem i to wspomnienie będę pamiętał do końca życia a przynajmniej tak długo jak nie będzie mnie stać na nową kuchnie. Napisze tylko kilka szczegółów na temat tej firmy. Realizacja zamówionej kuchni spóźniona była o ponad miesiąc, każdego dnia słuchałem różnego rodzaju usprawiedliwień. Kiedy w końcu kuchnia powstała po paru miesiącach zaczęła się rozpadać (fronty się rozklejają) spytałem specjalisty okazuje sie ze sa zrobione ze zwykłej płyty meblowej zamiast MDF. Zgłosiłem reklamacje niestety w umowie mam zapisane tylko rodzaj frontu a nie materiał wykonania i Pan mi powiedział ze taki chciałem!!
Nie odpuszczę tej sprawy wiec pewnie skończy się w sądzie ale was mogę przestrzec. Omijajcie [nazwa firmy usunięta przez moderatora] z Bielska-Białej szerokim łukiem!!!

Jeżeli was też coś takiego spotkało to piszcie
Link do komentarza
Cytat

Nie odpuszczę tej sprawy wiec pewnie skończy się w sądzie ale was mogę przestrzec. Omijajcie [nazwa firmy usunięta przez moderatora] z Bielska-Białej szerokim łukiem!!!


Mam kolegę w Bielsku-Białej (jeszcze ze szkoły). Właśnie urządza dom. Prześlij mi z łaski swojej nazwę tej firmy na priv. Nie zaszkodzi ostrzec kumpla icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Realizacja zamówionej kuchni spóźniona była o ponad miesiąc, każdego dnia słuchałem różnego rodzaju usprawiedliwień. Kiedy w końcu kuchnia powstała po paru miesiącach zaczęła się rozpadać (fronty się rozklejają) spytałem specjalisty okazuje sie ze sa zrobione ze zwykłej płyty meblowej zamiast MDF. Zgłosiłem reklamacje niestety w umowie mam zapisane tylko rodzaj frontu a nie materiał wykonania i Pan mi powiedział ze taki chciałem!!


Podłość ludzka (a właściwie firmowa) nie zna granic!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...