Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
hanysek

KONSTAK - Polska Technika Grzewcza

Recommended Posts

Szanowni Państwo.

Konstal jest firmą działającą na rynku polskim od 1996 roku. Związani jesteśmy z branżą ciepłowniczą od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobyte przez ten okres doskonale owocuje w działalności naszej Firmy. Firma Konstal rozpoczęła swą działalność produkcji kotłów, wchodząc na rynek z jednym typem kotłów typ SKAM. Kotły i piece które dały początek serii urządzeń doskonale się sprawdzających na rynku polskim.Produkt początkowy przeszedł szereg popraw popartych badaniami. Tak powstały kotły oraz piece miałowe typ SKAM-eko charakteryzujące się wysoką sprawnością oraz niską emisją środków szkodliwych. Kotły te uzyskały certyfikat ekologiczny oraz atest energetyczny. Na bazie tego pieca powstał kocioł retortowy, czyli z automatycznym podajnikiem opału. Doskonałe rozwiązanie kotłów na paliwa stałe, zbliżające je pod względem obsługi do kotłów gazowych czy olejowych.

Firma Konstal wprowadziła w roku 2004 na polski rynek kotły zgazowujące drewno typ EKOD. W tych piecach wykorzystano efekt pirolizy, czyli suchej destylacji drewna. Opał pod wpływem dostarczonego ciepłego powietrza wydziela gazy łatwopalne w połączeniu z tlenem. Technika ta pozwala spalać drewno w sposób efektywny i ekologiczny. W tym momencie Firma Konstal produkuje piece na węgiel, kotły na miał, piece na eko-groszek oraz kotły na drewno. Coraz szersza gama produktów pozwala zaspokoić oczekiwania klientów. Początkowo nasze piece opierały się na naturalnych zasadach spalania. W tym momencie mamy w ofercie piece sterowane elektronicznie. Zastosowanie w kotłach sterowników regulujących pracą wentylatora pozwoliło na odpowiednie dawkowanie potrzebnego do spalania tlenu. W ostatnich latach firma zajęła się produkcją kotłów z automatycznym dawkowaniem paliwa, tzw. Piece retortowe ( kotły z podajnikiem). Rozwiązania kotłów idą w kierunku zapewnienia coraz to większej wygody użytkownika.

Konstal jako producent dba, aby urządzenia grzewcze były bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Przez okres swojej działalności, firma zyskała uznanie klientów nie tylko na rynku lokalnym, ale i także ogólnopolskim. Profesjonalne doradztwo techniczne, fachowa obsługa, serwis przyczyniają się znacznie do powiększania grona zadowolonych klientów. Pragniemy przede wszystkim, aby firma Konstal kojarzyła się wszystkim z dobrą jakością wyrobów, z urządzeniami pracującymi w zgodzie z otaczającym nas środowiskiem.

www.kotlarstwo.info


Brak obrazka Brak obrazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...