Skocz do zawartości

Mixelectronics


Recommended Posts

Witam!

Z racji miejsca na forum postanowiłam podzielić się swoimi wrażeniemi o sklepie Mixelectronics. Być może ktoś kiedyś z nich skorzysta:)
Moim zdaniem, to jeden z najlepszych sklepów sprzętu RTV, AGD, ale i nie tylko takiego. Zdecydowanie polecam zakupy u nich. Obsługa - bardzo miła. Wiele razy już korzystałam z ich porad i za każdym razem okazały się bardzo wartościowe:)

Macie swoje sprawdzone miejsca, z których śmiało mogą korzystać inni - piszcie, polecajcie:)
Link do komentarza
bardzo fajnie że tak piszesz ja mam zamiar zamówic w mix-electronix piekarnik i płytęicon_smile.gif
Bo akurat mają te które chce w dobrej cenie. Jak długo czekałas na dostawę? Płaci się przy odbiorze?
Ja akurat absolutnie NIE POLECAM media markt! Po pierwsze kiedyś mnie tam oszukali - przy zakupie nawigacji samochodowej- sprzedawca w oczy skłamał (albo nie miał pojęcia) że wybrany przeze mnie model MA GP-mapę (Polski). Nie miał- ale przekonaliśmy się dopiero po ok 2 tygodniach bo wtedy pierwszy raz pojechaliśmy w trasę i odpaliliśmy nawigację. Miał tylko mape Europy, a Polska była w nim bardzo niedokładna. Kiedy zgłosiłam panu sprzedawcy ten fakt powiedział że sory ale minął tydzień i nic już sie nie da zrobić. Zaproponował mi zakup samej mapy GP za 300 zł.
Po drugie teraz oglądałam w media AGD. I ten sklep nadaje się wyłącznie do jednego- obejrzeć sobie i wybrać konkretne modele. Bo mają sporo wystawionych rzeczy. Ale ceny mają z kosmosu! I absurdalne jest dla mnie że sklep który jest jednym z najdroższych reklamuje się jako najtańszy. Nie tylko w sklepach internetowych typu własnie mix-electronics można te same rzeczy kupić kilkaset zł taniej, ja znalazłam je po o wiele lepszych cenach w małym sklepiku AGD w moim mieście, gdzie sprzedawca był wyjątkowo kompetentny i sympatyczny, wszystko sprowadza w ciągu max 2-3 dni, dowozi gratis i jak podliczyłam ceny wybranego przeze mnie sprzętu w stosunku do media wyszło mi ze jestem do przodu....... około 2 tysiące zł na kuchni... drobiazg nie sądzicie?
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...