AnettOlsztyn Napisano 8 marca 2009 #1 Napisano 8 marca 2009 Poszukuję namiary na architekta-projektanta w Olsztynie (warm-maz), z którym mogłabym skonsultować zakupiony przeze mnie projekt i aby zrobił poprawki wymyślone przeze mnie. dziekuje i pozdrawiam!
martin1234 Napisano 30 marca 2009 #3 Napisano 30 marca 2009 Witam,ja korzystałem z usług firmy CM Architekci. Wiem, że swoją siedzibę mają w Warszawie, ale działają w całej Polsce. Może Ci w czymś pomogą. Namiary znajdziesz na ich stronie www www.cm-architekci.plPozdrawiam
marlon1 Napisano 1 kwietnia 2009 #4 Napisano 1 kwietnia 2009 Cytat Poszukuję namiary na architekta-projektanta w Olsztynie (warm-maz), z którym mogłabym skonsultować zakupiony przeze mnie projekt i aby zrobił poprawki wymyślone przeze mnie. dziekuje i pozdrawiam! Jak zleciłem takie tematy do Pani architekt Doroty Szymaniak-Urban Olsztyn tel. 604447274Pozdrawiam wiosennie
AnettOlsztyn Napisano 2 kwietnia 2009 Autor #5 Napisano 2 kwietnia 2009 Cytat Jak zleciłem takie tematy do Pani architekt Doroty Szymaniak-Urban Olsztyn tel. 604447274Pozdrawiam wiosennie Tak więc na jaki koszt trzeba liczyć u architekta, np. za drobne zmiany w projekcie albo zagospodarowanie działki (wrysowanie projektu domu na działkę itd.)?
marlon1 Napisano 2 kwietnia 2009 #6 Napisano 2 kwietnia 2009 Cytat Tak więc na jaki koszt trzeba liczyć u architekta, np. za drobne zmiany w projekcie albo zagospodarowanie działki (wrysowanie projektu domu na działkę itd.)? Chyba zależy to od paru rzeczy:- czy masz podłączenia do mediów od dostawców (woda, kanalizacja, gaz) trzeba rozrysować podejścia i uzgodnić to z dodstawcami mediów- uzgodnienia z właścicielem drogi na temat wjazdu z działki na dogę,- od ilości zmian i ich ingerencji w projekt (ziany drobne np. ścianek działowych - to nie jest problem; ale ruszanie konstrukcji to wiem że konstruktor powinien poprzeliczać wytrzymałości ścian, stropów, etc..)Na zmiany w projekcie musisz mieć piosemną zgodę autora projektu (wchodzimy w temat praw autorskich) ale biura projektowe dają takie pozwolenia bez problemów - wystarczy do mich napisać (list, faks, e-mail).Co do kosztów to mnie wyniosą około 3 tys. PLN (zagospodarowanie działki, uzgodnienia z dostawcami mediów, uzgodnienia drogi, wszelkie zmiany w projekcie typu ścianki działowe, okna, drzwi, poszerzenie garażu, ale bez ingerencji w konstrukcję.)Ale ceny są różne i w górę i w dół.Pozdrawiam pięknie,Ps. Śledzę Wasze forum OLSZTYN! ŁĄCZCIE SIĘ! , zamierzamy budować po otrzymaniu pozwolenie ze starostwa.
AnettOlsztyn Napisano 3 kwietnia 2009 Autor #7 Napisano 3 kwietnia 2009 Cytat Chyba zależy to od paru rzeczy:- czy masz podłączenia do mediów od dostawców (woda, kanalizacja, gaz) trzeba rozrysować podejścia i uzgodnić to z dodstawcami mediów- uzgodnienia z właścicielem drogi na temat wjazdu z działki na dogę,- od ilości zmian i ich ingerencji w projekt (ziany drobne np. ścianek działowych - to nie jest problem; ale ruszanie konstrukcji to wiem że konstruktor powinien poprzeliczać wytrzymałości ścian, stropów, etc..)Na zmiany w projekcie musisz mieć piosemną zgodę autora projektu (wchodzimy w temat praw autorskich) ale biura projektowe dają takie pozwolenia bez problemów - wystarczy do mich napisać (list, faks, e-mail).Co do kosztów to mnie wyniosą około 3 tys. PLN (zagospodarowanie działki, uzgodnienia z dostawcami mediów, uzgodnienia drogi, wszelkie zmiany w projekcie typu ścianki działowe, okna, drzwi, poszerzenie garażu, ale bez ingerencji w konstrukcję.)Ale ceny są różne i w górę i w dół.Pozdrawiam pięknie,Ps. Śledzę Wasze forum OLSZTYN! ŁĄCZCIE SIĘ! , zamierzamy budować po otrzymaniu pozwolenie ze starostwa. Dziekuję
architekt Napisano 9 maja 2009 #8 Napisano 9 maja 2009 Cytat Dziekuję Ja rózwnież dziekuje za reklame...marlonie
Julionek Napisano 24 czerwca 2009 #9 Napisano 24 czerwca 2009 Witam, znam dobrego Architekta Krajobrazu, który spewnością nie weżmie dożo- inż. Łukasiak nr tel. 721015554
Katia82 Napisano 18 listopada 2015 #10 Napisano 18 listopada 2015 Odświeżam temat z lekką zmianą: czy ktoś może orientuje się w dobrych architektach, współpracujacych z klientem, pracujacych na terenie Ostródy?
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się