Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

[Sprzedam domene] www.energetycznyaudyt.eu

Recommended Posts

SPRZEDAM ATRAKCYJNĄ DOMENĘ
energetycznyaudyt.eu

Domena ta może być wykorzystana przez osoby/firmy, które będą przeprowadzać audyt energetyczny budynków od 2009 roku.

Certyfikat energetyczny / świadectwo energetyczne jak wiadomo od 2009 roku jest obowiązkowe dla wszystkich nowopowstających budynków,
a także budynków starszych, które będą podlegały sprzedaży.
A więc domena energetycznyaudyt.eu to odpowiednia domena dla firm z branży budowlanej, które będą takie świadectwa energetyczne wydawać.

Tel. kontaktowy: 608 630 486
biuro@energetycznyaudyt.eu

Domena opłacona jest do: 2010-02-11
Jeszcze masz szansę być właścicielem zanim konkurencja Cię wyprzedzi !!!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Taka łazienka długo będzie, że tak powiem modna bo to fajny design, ja też mam bardzo podobnie urządzona a remont skończyliśmy kilka miesięcy temu :) Trafiliśmy do salonów Bokaro i w zasadzie tam udało nam się kupić wszystko, mają na prawdę nietuzinkowe produkty i co ważne bardzo dobrej jakości.
    • O, dziwo??? A kto teraz te kopciuchy rozpala??? Jeden na sto... większość jakoś tam grzeje CWU (prąd, panele wodne), ale jak jedzie się rowerem pod wieczór przez wieś, czy dzielnicę, taką starszą, domków jednorodzinnych, to co jakiś czas czuje się "zapach" kopciucha ... na dane raportu smogowego to nie wpływa, stąd dookoła czujnika - powietrze jak w Alpach...
    • Witam. Czy miejsca postojowe muszę być dokładnie w tym miejscu gdzie projektant oznaczył mi na projekcie do budowy domu? Wolała bym je wykonać z lewej a nie z prawej strony budynku.  Czy miejsca pod samochody mogą być wyłożone ażurami? (ma być powierzchnia utwardzona). Czy na wiatę otwartą tzn zadaszenie aut potrzebuję pozwolenie?
    • wiesz, jak się czyta takie newsy, to człowiek ma się bać I chyba po to one są Wiesz jaka jest rentowność miningu u mnie, po takich spadkach? (aktualnie cena bitka to okolice 33k$, a trochę ponad miesiąc temu było i 63k$) Dla aktualnych cen,parametrów sieci i trudności aktualna rentowność to około 685% Licząc prąd jako koszt.... Więc pomyśl ile mogło być wcześniej...a sprzęt już dawno w całości zamortyzowany... mogę ci też podać jakie są koszty wydobycia 1 ETH czy 1 BTC (koszt prądu - bo czas jaki jest do tego potrzebny to inna sprawa!) - ale jesteś pewny, że chcesz wiedzieć? mam wszystko skrupulatnie policzone i aktualizuję dane na bieżąco....aaaa, jeszcze taki detal - sprzęt kupowałem w dobrym momencie - gdybym dzisiaj sprzedał sprzęt, to na samym sprzęcie miałbym zysk tak lekko licząc 250-300% - pomimo, że ostatnio ceny sprzętu trochę spadły
    • Witam. Buduję dom - nie ma dostępu do studzienek kanalizacji deszczowej. Czy mogę samemu zrobić zbiorniki wkopywane na deszczówkę gdzie będzie woda leciała z rynien? Czy trzeba coś wykonywać na całej powierzchni działki? Czy potrzebne jest pozwolenie?
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...