Skocz do zawartości

Wentylator sufitowy


Recommended Posts

Witam
Ze względu, że to mój pierwszy post na forum, chciałem sie z wszystkimi serdecznie przywitać...mam nadzieje,że spotkam tu wiele ciekawych i wartościowych opinii oraz miłych ludzi. Za pomoc z góry dziękuje...

Chciałem się Was poradzić względem zakupu wentylatora sufitowego. Przedstawię link i proszę o zapoznanie sie z nim ;

http://www.luxmarket.pl/p/Wentylator%20suf...AL%20chrom/5663

Potworne upały a przydałoby się jakieś ochłodzenie...pracuję stacjonarnie, bardzo często w domu, i w związku z tym myślę nad instalacją takiego wentylatora...Czy jest w ogóle sens ? Chciałbym najchętniej uzyskać opinie ludzi, którzy już coś takiego posiadają oraz tych, którzy również mają problem; kupić czy nie ?

Interesują mnie również opinie na temat sklepu internetowego

www.luxmarket.pl

, ze względu na to, że zakupy będę robił w sieci.
Może już ktoś korzystał...jest w stanie napisać jakąś opinię na temat sprzedawcy. Sklep wydaje się bardzo porządny...z tego co już sie zorientowałem sprzedawca działa również na allegro i cieszy się dobrą, nieposzlakowaną opinią...

Tak więc czekam na opinie i pomoc w tej delikatnej sprawie...
Link do komentarza
Cytat

Witam
Ze względu, że to mój pierwszy post na forum, chciałem sie z wszystkimi serdecznie przywitać...mam nadzieje,że spotkam tu wiele ciekawych i wartościowych opinii oraz miłych ludzi. Za pomoc z góry dziękuje...

Chciałem się Was poradzić względem zakupu wentylatora sufitowego. Przedstawię link i proszę o zapoznanie sie z nim ;

http://www.luxmarket.pl/p/Wentylator%20suf...AL%20chrom/5663

Potworne upały a przydałoby się jakieś ochłodzenie...pracuję stacjonarnie, bardzo często w domu, i w związku z tym myślę nad instalacją takiego wentylatora...Czy jest w ogóle sens ? Chciałbym najchętniej uzyskać opinie ludzi, którzy już coś takiego posiadają oraz tych, którzy również mają problem; kupić czy nie ?

Interesują mnie również opinie na temat sklepu internetowego

www.luxmarket.pl

, ze względu na to, że zakupy będę robił w sieci.
Może już ktoś korzystał...jest w stanie napisać jakąś opinię na temat sprzedawcy. Sklep wydaje się bardzo porządny...z tego co już sie zorientowałem sprzedawca działa również na allegro i cieszy się dobrą, nieposzlakowaną opinią...

Tak więc czekam na opinie i pomoc w tej delikatnej sprawie...




Witam takze i spiesze z opinia.
Najwpierw o posiadaniu takiego wentylatora i jego uzytecznosci. Mieszkam za granica od wielu lat i montowanie takich wentylatorow(wiatrakow) suitowych jest tutaj bardzo powszechne. Spelniaja one swoje zadanie nie tylko w czasie upalow ale takze i w zimie. Jest zalecane wlaczanie ich na pewien czas-powiedzmy na piec godzin,w celu rownomiernego rozprowadzenia cieplego powietrza w pomieszczeniach. Wentylatory te takze pomagaja w pewnym stopniu w zapobieganiu tworzenia sie plesni i grzybow na scianach-ruch powietrza. Napewno wszystko to jest Ci wiadome. Oczywiscie najbardziej przydaja sie w lecie. Nawet gdy mamy klimatyzacje, powinnismy zainstalowac wentylatory sufitowe prawie w kazdym pomieszczeniu poniewaz- znow- pomagaja w rownomiernym rozprowadzeniu powietrza w pomieszczeniach a tym samym mamy rownomierna, przyjemna temperature a takze oszczedzamy na eksploatacji klimatyzacji. Mam klimatyzacje a takze zamontowane takie wentylatory we wszystkich pokojach i w kuchni i bardzo polecam zamontowanie takiego wentylatora u Ciebie. Napewno nie porzalujesz. Jesli chodzi o sklep luxMarket--polecam takze. POniewaz mieszkam za granica a remontuje moj dom w Warszawie-kupowalam od nich wentylatory do mojego domu w Warszawie--zdaje se przeszlo rok temu.Kupilam wentylator marki Westinghouse. Transakcja byla oczywiscie "internetowa"--wszystko bylo w porzadku--zadnych klopotow--bardzo mila i profesjonalna obsluga---bardzo ich polecam. Zycze powodzenia i trzymania sie "zimno" w czasie upalow. Tak, slyszalam od zanjomych, ze w Polsce temeratura jest raczej tropikalna!!. Pozdrowienia, Ela.
Link do komentarza
Cytat

Tak, slyszalam od zanjomych, ze w Polsce temeratura jest raczej tropikalna!!. Pozdrowienia, Ela.



Bez przesady. Ale zimno raczej nie bedzie przez jakiś czas. Choć słyszałem ostanio jedną z mam proszącą syna o zabranie ciepłych rzeczy bo jest zimno - tylko 24 stopnie. Ludziom sie zmienia sposób myślenia o tym co zimne co ciepłe. icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Witam
Ze względu, że to mój pierwszy post na forum, chciałem sie z wszystkimi serdecznie przywitać...mam nadzieje,że spotkam tu wiele ciekawych i wartościowych opinii oraz miłych ludzi. Za pomoc z góry dziękuje...

Chciałem się Was poradzić względem zakupu wentylatora sufitowego. Przedstawię link i proszę o zapoznanie sie z nim ;

http://www.luxmarket.pl/p/Wentylator%20suf...AL%20chrom/5663

Potworne upały a przydałoby się jakieś ochłodzenie...pracuję stacjonarnie, bardzo często w domu, i w związku z tym myślę nad instalacją takiego wentylatora...Czy jest w ogóle sens ? Chciałbym najchętniej uzyskać opinie ludzi, którzy już coś takiego posiadają oraz tych, którzy również mają problem; kupić czy nie ?

Interesują mnie również opinie na temat sklepu internetowego

www.luxmarket.pl

, ze względu na to, że zakupy będę robił w sieci.
Może już ktoś korzystał...jest w stanie napisać jakąś opinię na temat sprzedawcy. Sklep wydaje się bardzo porządny...z tego co już sie zorientowałem sprzedawca działa również na allegro i cieszy się dobrą, nieposzlakowaną opinią...

Tak więc czekam na opinie i pomoc w tej delikatnej sprawie...


To pożyteczna rzecz,naprawde ładnie chłodzi.Raczej polecam markowy zakup.Kiedyś założyłem taki scalony z żyrandolem i był kłopot z dużymi predkościami-zaczynał odlatywać na boki.Bob icon_biggrin.gif
Link do komentarza
Cytat

To pożyteczna rzecz,naprawde ładnie chłodzi.Raczej polecam markowy zakup.Kiedyś założyłem taki scalony z żyrandolem i był kłopot z dużymi predkościami-zaczynał odlatywać na boki.Bob icon_biggrin.gif


Tez taki mam ,fajnie chłodzi.Kupiłam w supermarkecie i to był błąd bo jest niestabilny przy max obrotach,na niskich jest ok,takie mi wystarczają jak nie ma dużego skwaru przez szereg dni. icon_biggrin.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...