Skocz do zawartości

Uszkodzenie dzwi Derpal


witia76

Recommended Posts

Witam Forumowiczów

Podczas ocieplania domu ekipa poplamiła akrylem (tynkiem strukturalnym) drzwi (Firma Derpal, drewniane, kolor ciemnobrązowy) Przy próbie wyczyszczenia powierzchni pojawiły się matowe "smugi" które są widoczne gdy patrzy się pod pewnym kątem. Jestem wściekły na "majstrów" i zażądałem zwrotu kosztów (drzwi były nowe) Mam pytanie - czy da się te zmatowienia jakoś zamaskować ? Słyszałem że są jakieś barwne woski czy pasty które to umożliwią. Napisałem maila do producenta drzwi z podobnym zapytaniem ale bez odpowiedzi.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
Link do komentarza
  • 9 miesiące temu...
producenci takich środków nie udostępniają klientom.
Są one dosyć drogie (zamawia się je w specjalistycznych firmach) przykładowo porta posiada kilka ekip do reklamacji jeżdzą po budowach i naprawiają różne uszkodzenia za odpłatnością lub bez zależy od rodzaju reklamacji za uszkodzenia mechaniczne zwykle się płaci ale za to robi to porządny fachowiec, oczywiście posiadaja kredki woski i flamastry to robienia słojów a także urządzenie podobne do małej lutownicy na gaz służy do rzogrzewania twrdych wosków.
W twoim przypadku jeżeli uszkodzenie nie jest głębokie a jedynie powierzchowne idziesz do marketu i kupujesz specjalną kredk do naprawiania drzwi niestety jest pod kolor nigdy nie dobierzesz idealnie i trwałość jest gorsza niż tych specjalistycznych ale po paru razach powinien efekt naprawy zrobić się trwały.
Pozdrawiam
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...