Skocz do zawartości

Historia edycji

Ewa Zybała

Ewa Zybała

1 godzinę temu, podczytywacz napisał:

Przecieka nie tylko dlatego, że lastriko popękało, tylko dlatego, że pod tym lastrikiem nie ma skutecznej HYDROIZOLACJI...

Jeśli nic nie wiesz o konstrukcji płyty balkonowej, to można zaryzykować lekką warstwę żywicy, która być może doszczelni...

W żadnym przypadku nie zadecydował bym się kłaść płytek bez oceny wytrzymałości tej płyty balkonowej...

Moim zdaniem powinno się skuć lastriko, płytę wyremontować, doszczelnić, i dopiero wtedy zadecydować czym to wykończyć..

 

Dodaj jeszcze fotkę tej płyty od spodniej strony...

od spodu nic nie widać. Przykleili styropian, czekają na położenie tynku tylko kazali najpierw ,,coś zrobić z balkonem". Musiał przeciekać do spodu bo deski które były od spodniej strony odpadły. U mnie tacy fachowcy tacy że każdy mówi co innego. Kazali kłaść śmiało płytkę albo żywicę. Już nawet rozważałam taras wentylowany ale drzwi balkonowe stoją na płycie lastryka i nic się nie zmieści chyba. Z resztą boję się, że runie pod gresem. Może gdyby skuć to wentylowany by się zmieścił. A może najtaniej byłoby zazywicować lastryko...j

Ewa Zybała

Ewa Zybała

59 minut temu, podczytywacz napisał:

Przecieka nie tylko dlatego, że lastriko popękało, tylko dlatego, że pod tym lastrikiem nie ma skutecznej HYDROIZOLACJI...

Jeśli nic nie wiesz o konstrukcji płyty balkonowej, to można zaryzykować lekką warstwę żywicy, która być może doszczelni...

W żadnym przypadku nie zadecydował bym się kłaść płytek bez oceny wytrzymałości tej płyty balkonowej...

Moim zdaniem powinno się skuć lastriko, płytę wyremontować, doszczelnić, i dopiero wtedy zadecydować czym to wykończyć..

 

Dodaj jeszcze fotkę tej płyty od spodniej strony...

od spodu nic nie widać. Przykleili styropian, czekają na położenie tynku tylko kazali najpierw ,,coś zrobić z balkonem". Musiał przeciekać do spodu bo deski które były od spodniej strony odpadły. U mnie tacy fachowcy tacy że każdy mówi co innego. Kazali kłaść śmiało płytkę albo żywicę. Już nawet rozważałam taras wentylowany ale drzwi balkonowe stoją na płycie lastryka i nic się nie zmieści chyba. Z resztą boję się, że runie pod gresem. Może gdyby skuć to wentylowany by się zmieścił. A może najtaniej byłoby zazywicować lastryko...

Ewa Zybała

Ewa Zybała

51 minut temu, podczytywacz napisał:

Przecieka nie tylko dlatego, że lastriko popękało, tylko dlatego, że pod tym lastrikiem nie ma skutecznej HYDROIZOLACJI...

Jeśli nic nie wiesz o konstrukcji płyty balkonowej, to można zaryzykować lekką warstwę żywicy, która być może doszczelni...

W żadnym przypadku nie zadecydował bym się kłaść płytek bez oceny wytrzymałości tej płyty balkonowej...

Moim zdaniem powinno się skuć lastriko, płytę wyremontować, doszczelnić, i dopiero wtedy zadecydować czym to wykończyć..

 

Dodaj jeszcze fotkę tej płyty od spodniej strony...

od spodu nic nie widać. Przykleili styropian, czekają na położenie tynku tylko kazali najpierw ,,coś zrobić z balkonem". Musiał przeciekać do spodu bo deski które były od spodniej strony odpadły. U mnie tacy fachowcy tacy że każdy mówi co innego. Kazali kłaść śmiało płytkę albo żywicę. Już nawet rozważałam taras wentylowany ale drzwi balkonowe stoją na płycie lastryka i nic się nie zmieści chyba. Z resztą boję się, że runie pod gresem.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...