Skocz do zawartości

Umowa na wykonczenie mieszkania razem z materiałem...


Recommended Posts

Mam pytanko...ponieważ nie znam się totalnie...

Mam umowę z wykonawca na wykonczenie mieszkania w stanie deweloperskim 75 m wraz z materiałem. Projekt wykończenia zrobiła projektantka polecona przez niego... wszystko zaznaczone co i jak nagle dostaje aneks do umowy z dodatkowymi kosztami na kwotę ok 10 tys gdzie są wpisane podwieszane sufity- dodam że od otrzymania projektu i rozpoczęcia prac w tej sprawie nie było żadnych zmian. Ale głównie co mnie zastanawia co wlicza się w te materiały ponieważ nie ma ich wyszczególnionych w umowie. A przyszło mi zaplacic nawet za klipsy poziomujące do kafelek. Kafelki, panele, farby, beton architektoniczy kupilem osobnow tak jak gniazdka ramki do oswietlenia czy tasmy led i zasilę to rozumiem...mogę się mylić ale wydaje mi się że wszystkie rzeczy potrzebne do montażu tego to jest materiał?? Wspomniane wcześniej klipsy czy krzyżyki do kafelek, profile do tasm led, zlaczki do ich łączenia to chyba materiał po stronie wykonawcy? Jeśli się mylę prosiłbym o wytłumaczenie. Jak zapytałem żeby mi wyszczególnił co dokupił to się dowiedziałem że nie musi mnie informować...można tak?

Edytowano przez Artur Dornia (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...