Skocz do zawartości

Historia edycji

NoobBudowlany98

NoobBudowlany98

45 minut temu, retrofood napisał:

 

Tylko ten rozchylony bok trzeba przykręcić do profilu bocznego.

To jedna z wersji, bardzo dobra zresztą. Chodzi o to, ze profile nie mogą do siebie tylko przybliżać się, przylegać. One muszą mieć ścianki zachodzące na siebie i skręcane na sztywno! jak najlepiej ze sobą połączone! Mają być połączone na sztywno, aby konstrukcja stanowiła całość, a nie oddzielne części. Bo wtedy będą miały różne okresy drgań. Cała konstrukcja musi być monolitem, wtedy będzie miała jeden, wspólny okres drgań własnych! I nie będą pojawiać się pęknięcia.

A który wejdzie w który, nie ma większego znaczenia.

IMG_4520.thumb.jpeg.f9fbf9280c2a6613e49494728e41b58b.jpegIMG_4513.thumb.jpeg.424808348917581f1fc046f9cfe4ddbd.jpeg

 

Tak mam zrobić ten "Język"? Wybaczcie mi Szanowni Państwo ale nie zawsze rozumiem wasz żargon. A odnośnie tego mocowania w zielonym okręgu, właściwie też pytałem o to, bo w filmach instruktażowych np norgips, w ogóle nie było wspominane o żadnym mocowaniu profili do UW, co też było dla mnie dziwne bo jak to tak na luźno przykręcać potem te płyty gk? Ale jak rozumiem muszę się zaopatrzyć w zaciskarkę do profili.

NoobBudowlany98

NoobBudowlany98

41 minut temu, retrofood napisał:

 

Tylko ten rozchylony bok trzeba przykręcić do profilu bocznego.

To jedna z wersji, bardzo dobra zresztą. Chodzi o to, ze profile nie mogą do siebie tylko przybliżać się, przylegać. One muszą mieć ścianki zachodzące na siebie i skręcane na sztywno! jak najlepiej ze sobą połączone! Mają być połączone na sztywno, aby konstrukcja stanowiła całość, a nie oddzielne części. Bo wtedy będą miały różne okresy drgań. Cała konstrukcja musi być monolitem, wtedy będzie miała jeden, wspólny okres drgań własnych! I nie będą pojawiać się pęknięcia.

A który wejdzie w który, nie ma większego znaczenia.

IMG_4520.thumb.jpeg.f9fbf9280c2a6613e49494728e41b58b.jpegIMG_4513.thumb.jpeg.424808348917581f1fc046f9cfe4ddbd.jpeg

 

Tak mam zrobić ten "Język"? Wybaczcie mi Szanowni Państwo ale nie zawsze rozumiem wasz żargon. A odnośnie tego mocowania w zielonym okręgu, właściwie też pytałem o to bo w filmach instruktażowych np norgips, w ogóle nie było wspominane o żadnym mocowaniu profili do UW, ale jak rozumiem muszę się zaopatrzyć w zaciskarkę do profili.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...