Skocz do zawartości

Dobry grunt - czyli jaki? Czy ct17 jest ok?


Recommended Posts

Witam wszystkich na forum!

Planuję rozpocząć prace remontowe i jestem na etapie wyboru odpowiedniego gruntu głęboko penetrującego, który zapewni solidną bazę pod dalsze prace wykończeniowe. Zastanawiam się nad produktem Ceresit CT17 Profi Primer 10L, który znalazłem pod adresem: https://buduj24.pl/grunty/ceresit-grunt-gleboko-penetrujacy-ct17-profi-primer-10l.

Czy ktoś z Was miał okazję używać tego konkretnego gruntu? Interesuje mnie przede wszystkim:

Skuteczność w głębokim penetrowaniu i przygotowaniu podłoża,

Wydajność na metr kwadratowy,

Czas schnięcia,

Ogólna opinia o stosunku jakości do ceny.

Będę wdzięczny za wszelkie opinie i sugestie, również jeśli macie doświadczenie z innymi produktami, które moglibyście polecić jako alternatywę. Czy ten grunt sprawdzi się pod kątem moich potrzeb?

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Podłoże gipsowe i karton-gips głównie, obecnie jestem na etapie przygotowywania ścian i podłóg, wyrównuję, gruntuję przygotowuje pod malowanie i wymianę paneli podłogowych. Walczę też z wilgocią, która niestety wychodzi ze ścian w mieszkaniu w postaci pleśni. 

 

O tym gruncie CT 17 powiedział mi kolega co też remontuje stary dom, dlatego kupiłem i po wypóbowaniu stwierdzam, że naprawdę przyjemny produkt :) 

 

Teraz szukam środka do poradzenia sobie z pleśnią, teraz używam Savo preparat przeciw pleśni - ale efekty nie są jakieś powalające, może ktoś coś poleci? 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...