Skocz do zawartości

Historia edycji

Swierol

Swierol

56 minut temu, Buster napisał:

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

Odczucie czystości i schludności każdy może mieć inne, z tym że moje spostrzeżenia nie są odosobnione.

Ktos chce jechać to jedzie. 
Temat się zaczął, poczułem się wezwany  do tablicy. 
Jak ktoś nie potrafi zorganizować zjazdu to niech się za to po prostu nie bierze.

 

 

Swierol

Swierol

20 minut temu, Buster napisał:

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

A gdzie mieliście pokój?

A odczucie czystości i schludności każdy może mieć inne, z tym że moje spostrzeżenia nie są odosobnione.

Swierol

Swierol

19 minut temu, Buster napisał:

Nie wiem jak duże będzie Twoje grono ale spróbuj może zaklepać osobny budynek bliżej parkingu. Nocowaliśmy tam w zeszłym roku w 4 osoby i nie mamy zastrzeżeń. Zarówno pokój, pokój/kuchnia i łazienka były OK. 
A trudno byłoby znaleźć większą zwolenniczkę czystości od mojej drugiej połowy :) 

A gdzie mieliście pokój?

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...