Skocz do zawartości

Historia edycji

Sebbar

Sebbar

Witam, 

 

Remontuje stary taras który jest nad garażem. Okazało się że połowa płytek ledwo się trzymała, styropian i papa pod były wiecznie przemoknięte a dalej nawet całe ściany tak więc zerwałem wszystko do gołej płyty nośnej. I teraz będę robił tak:

1. hydroizolacja bitumiczno-kauczukowa

2. styropian EPS

3. folia budowlana

4. wylewka spadkowa - dociskowa

5. hydroizolacja pod płytki/deski

 

Garaż jest nieocieplony i tutaj jest moje głowne pytanie co do styropianu i wylewki: Czy najpierw powinienem ocieplić ściany, na ten wystający poza obrys styropian na ścianach dać EPS i wylewkę czy zrobić EPS na podlodze i wylewke normalnie w obrysie podlogi i potem dać styropian na sciany i jakas blacha?

Sebbar

Sebbar

Witam, 

 

Remontuje stary taras który jest nad garażem. Okazało się że połowa płytek ledwo się trzymała, styropian i papa pod były wiecznie przemoknięte a dalej nawet całe ściany tak więc zerwałem wszystko do gołej płyty nośnej. I teraz będę robił tak:

1. hydroizolacja bitumiczno-kauczukowa

2. styropian EPS

3. folia budowlana

4. wylewka spadkowa - dociskowa

5. hydroizolacja pod płytki/deski

 

Garaż jest nieocieplony i tutaj jest moje głowne pytanie co do styropianu i wylewki: Czy najpierw powinienem ocieplić ściany, na ten wystający poza obrys styropian na ścianach dać EPS i wylewkę czy zrobić EPS na podlodze i wylewke normalnie w obrysie podlogi, potem i potem dać styropian na sciany i jakas blacha?

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...