Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

5 godzin temu, Lhu napisał:

Po ilu latach?. Zapewne to też kwestia wody,

Wody też, ale ten fragranit po kilku latach wytłucze się chyba od naczyń i niestety robi się taki nieciekawy, jakiś szary a nie czarny.

U mnie to trwało myślę że jakieś 6 lat i z roku na rok było coraz gorzej. A co się żona nawycierała, nasmarowywała różnymi specjalnymi środkami konserwującymi żeby to jakoś wyglądało, to tylko ona wie. 

A do tego to był taki model z dwoma komorami plus ociekacz i pełno krawędzi na trzymanie tych dodatkowych tacek, więc zakamarków trudnych do utrzymania w czystości.

Takie coś:

FRANKE MYTHOS MTG 651 PORSCHE DESIGN.

image.png.a5edb20560a1d2890f5611b166c6a8da.png

 

Niby ładny, ale nigdy więcej coś takiego i teraz jest prosta jedna komora z wklejanym od spodu stalowym. 

 

Ale kafle na podłogę widzę dość odważna grafika. Wiem że teraz takie i podobne są modne.

Widziałem w TV i wygląda to nawet dość ciekawie, ale jak dla mnie chyba za dużo tam się dzieje.

Jednak stawiam na minimalizm.

demo

demo

4 godziny temu, Lhu napisał:

Po ilu latach?. Zapewne to też kwestia wody,

Wody też, ale ten fragranit po kilku latach wytłucze się chyba od naczyń i niestety robi się taki nieciekawy, jakiś szary a nie czarny.

U mnie to trwało myślę że jakieś 6 lat i z roku na rok było coraz gorzej. A co się żona nawycierała, nasmarowywała różnymi specjalnymi środkami konserwującymi żeby to jakoś wyglądało, to tylko ona wie. 

A do tego to był taki model z dwoma komorami plus ociekacz i pełno krawędzi na trzymanie tych dodatkowych tacek, więc zakamarków trudnych do utrzymania w czystości.

Takie coś:

FRANKE MYTHOS MTG 651 PORSCHE DESIGN.

image.png.a5edb20560a1d2890f5611b166c6a8da.png

 

Niby ładny, ale nigdy więcej coś takiego i teraz jest prosta jedna komora z wklejanym od spodu stalowym. 

demo

demo

4 godziny temu, Lhu napisał:

Po ilu latach?. Zapewne to też kwestia wody,

Wody też, ale ten fragranit po kilku latach wytłucze się chyba od naczyń i niestety robi się taki nieciekawy, jakiś szary a nie czarny.

U mnie to trwało myślę że jakieś 6 lat i z roku na rok było coraz gorzej. A co się żona nawycierała, nasmarowywała różnymi specjalnymi środkami konserwującymi żeby to jakoś wyglądało, to tylko ona wie. 

A do tego to był taki model z dwoma komorami plus ociekacz i pełno krawędzi, zakamarków trudnych do utrzymania w czystości.

Takie coś:

FRANKE MYTHOS MTG 651 PORSCHE DESIGN.

image.png.a5edb20560a1d2890f5611b166c6a8da.png

 

Niby ładny, ale nigdy więcej coś takiego i teraz jest prosta jedna komora z wklejanym od spodu stalowym. 

×
×
  • Utwórz nowe...