Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dostałem wycenę na Fen82 dla całego domu, wersja 3 uszczelkowa. Czy wersja 3 uszczelkowa Fen82 posiada wymienne uszczelki? Widoczny jest tutaj współczynnik prom. g 38%. Czy to jest jakiś pakiet przeciwsłoneczny?

 

Są tu też drzwi przesuwne tarasowe, z narożnym łączeniem łącznikiem 90st. (taras nie posiada słupka żelbetonowego). Poniżej zdjęcie.

Przedstawiciel czy właściwie technolog nie przewiduje łączenia narożnego w systemie FenSlide i zaproponował PSK którego my nie chcemy. Jednak po rozmowie stwierdził że może uda się coś z tym zrobić, aczkolwiek mnie to trochę przeraża, skoro tego nie robią to wygląda na to że będą się uczyć na moim przykładzie. Czy to faktycznie duży kłopot w tym systemie FenSlide? Mało jest danych w internecie na temat FenSlide, czy może ktoś powiedzieć czy to taki sam system jak chwalony przez sporą grupę inwestorów system bodajże Aluplasta SmartSlide?

 

5d0ed4af5de2b977gen.jpg

 

 

 

 

Poniżej przykład wyceny:

ff19c90bdb6d4f93gen.jpg

 

 

4d5982c8815afc15gen.jpg

 

 

 

 

Link do komentarza

Dzień dobry, poniżej opowiedzi:103_point_down:

TAK - wersja 3 uszczelkowa Fen82 posiada wymienne uszczelki?

Parametr g – współczynnik promieniowana słonecznego (solar factor), informuje jaka wartość energii promieniowania słonecznego zostanie wpuszczona do wewnątrz pomieszczenia.

Drzwi przesuwne tarasowe, z narożnym łączeniem łącznikiem 90st. (taras nie posiada słupka żelbetonowego):

Dla łączeń kątowych KRISPOL przewiduje systemowe rozwiązanie połączenia z oknami typu PSK lub HST. System FEN SLIDE nie jest kompatybilny z oknami w połączeniach kątowych. FEN SLIDE również znacząco odbiega budową od systemów okiennych i takie połączenie nie byłoby estetyczne.

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...