Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Oprogramowanie dla budownictwa - usługa w chmurze


Recommended Posts

Dzień dobry

 

W zeszłym roku wystartowaliśmy z oprogramowaniem dla budownictwa, który dostarczamy naszym klientom w formie usługi SaaS. Mają Państwo pełną kontrolę kosztów miesięcznych - skalowalność i dostosowanie do ilości użytkowników.

Oprogramowanie Contractors.ms oferuje szereg narzędzi do prowadzenia i zarządzania realizacją zleceń budowlanych, remontowych lub instalacyjnych.  Zapraszamy do zapisywania się na prezentację online. Można również przetestować wersję demo lub po prostu zacząć używać wersję darmową! Więcej informacji pod adresem: http://www.contractors.ms .

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na YouTube, gdzie umieściliśmy już kilka wideo poradników i prezentacji: https://www.youtube.com/channel/UCWOixvAtJlFYwoKmbmCAlYQ

 

Ważniejsze funkcje oprogramowania, które mogą Państwa zainteresować:

 • Rejestrowanie zleceń oraz ich kosztorysowanie (w zakresie kosztów podwykonawców, pracowników oraz materiałów itp.)
 • Przygotowanie ofert
 • Przydzielanie, planowanie pracowników do prac,
 • Kontrola czasu pracy oraz lokalizacji pracowników w miejscu wykonywania prac poprzez aplikację mobilną,
 • Możliwość składania wniosków urlopowych/chorobowych poprzez aplikację mobilną wraz z kontrolą ilości tych dni.
 • Rejestrowanie problemów występujących w trakcie realizacji zleceń,
 • Rejestrowanie problemów z pogodą uniemożliwiającą pracę wraz z automatycznym pobieraniem warunków pogodowych (z możliwością jej modyfikacji),
 • Magazyn materiałów i wyposażenia,
 • Obsługa wypożyczeń sprzętu oraz serwisu,
 • CRM - narzędzia do planowania zadań, telefonów i spotkań własnych i pracowników biurowych + wizyty kontrolne lub oględziny miejsca montażu (audyty),
 • Integracja ze skrzynką pocztową i archiwizowanie korespondencji,
 • Wiele innych przydatnych funkcji,

Kilka plusów z korzystania z takiego rozwiązania:

 • nie potrzeba instalować oraz aktualizować oprogramowania na komputerach
 • nie potrzeba drogiej infrastruktury sieciowej (Serwery, sieci it) oraz ich konserwacji i obsługi IT, wszystkim zajmują się nasi specjaliści
 • umożliwia pracę zdalną - można pracować w dowolnym miejscu (Wystarczy zalogować się do systemu poprzez przeglądarkę)
 • kopie zapasowe wykonywane są zawsze na czas
 • pełna funkcjonalność od samego początku

 

Zapraszamy

reklamowka 960x720.jpg

Edytowano przez Kamilo85 (zobacz historię edycji)
Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Zrobiłem podłączenie i mam kolejny problem. Przy włączonym okapie, powietrze odbija się w kominie i powoduje, że nieczystości wlatują przez kratkę wentylacyjną. Podłączenie zrealizowane jest jak na zdjęciu: - po lewej kratka wentylacyjna której używam - na dole kratka wentylacyjna, u góry - wlot z okapu - po prawej widok z boku. Przewód wentylacyjny z okapu nachodzi na górną część kratki (czarna linia pionowa to ściana)   Pewnie pasowałoby zrobić wylot z kratki do góry w kominie, ale nie wiem jak to zrobić. Kratka wentylacyjna po stronie wewnętrzenej nie ma żadnej tulei żeby można było coś nałożyć. Jakieś podpowiedzi?
  • Witam,   Chcę zamontować używany zlewozmywak stalowy. Wycięcie w blacie jest. Pod zlewozmywakiem jest uszczelka, która jest już jednak mocno wysłużona.   I teraz moje pytanie. Jak ten zlew zamontować? Myślałem żeby usunąć starą uszczelkę i po prostu zasilikonować go na około silikonem sanitarnym i pod spodem dociągnąć "łapkami" które były w komplecie. Czy jest jakaś inna koncepcja? Co z uszczelką pod spodem? Myślę ją usunąć - powoduje, że zlew lekko (milimetr) się ugina, więc myślę żeby zasilikonować bez niej. Czy słusznie?
  • Dobry wieczór.   Mam pytanie odnośnie dachów które są zdefiniowane u mnie w MPZP jako "dachy dwu lub czterospadowe, symetryczne o nachyleniu połaci 35°- 45°". Jak powinienem rozumieć tą interpretacje? Rozumiem, że jak z dachu będzie wystawać jakis element np wykusz, badź dach będzie z jednej strony troche dłuższy niż z drugiej to wtedy nie spełnia warunków? Przeglądałem projekty z różnych stron i znalezienie domu parterowego z takimi parametrami(w tym garaż 2-stanowiskowy) jest niemożliwe, więc zastanawiam sie co jest tutaj nie tak... Prośba o pomoc w temacie.   Pozdrawiam.
  • Dzień dobry chcę wybudować dom znalazłem projekt w miarę przypadający do gustu ponieważ szukałem projektu bez słupów z betonu komórkowego z wiązarami o wymiarach 12 x 9,5 i było ciężko. Na etapie adaptacji projektu. 1. Czy mogę dowolnie obracać projektem na działce uwzględniając nieprzekraczalną linię zabudowy czyli jeżeli na projekcie wejście jest od drogi czyli zachodu czy mogę zmienić je od północy obracając projektem. 2.Projekt posiada dach o kącie 25st miejscowy plan zagospodarowania posiada chyba 40 nie znam się czy mogę zmienić ten kąt: 3. czy mogę całkowicie zmienić ścianki i układ pomieszczeń okien i drzwi jeżeli projekt jest parterowy ściany nośne tylko zewnętrzne plus dach z wiązarów ze stropem drewnianym gdzie ścianki działowe nie mogą dotykać stropu. 15. Teren o symbolu 12c MJ,U z przeznaczeniem na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczalną funkcją usługową 2) Ustalenia funkcjonalne a) Funkcja podstawowa – teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. b) Funkcja dopuszczalna – zabudowa usługowa nieuciążliwa. 3) Ustalenia kompozycji i form zabudowy a) Tereny zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. b) Istniejąca zabudowa do zachowania, modernizacji i przekształceń. c) Maksymalna wysokość nowej zabudowy - 2 kondygnacje, w tym jedna kondygnacja jako poddasze użytkowe, do 10,0 m od poziomu terenu do kalenicy. d) Dachy dwuspadowe o kącie nachylenia głównych połaci dachu 40°. e) Maksymalna powierzchnia zabudowy działki 35%. f) Powierzchnia terenu usług do 30% powierzchni zabudowy. g) Obowiązująca linia zabudowy wg rysunku zmiany planu. 4) Zasady podziału terenu a) Dopuszcza się podział na działki o powierzchni minimum 1000m² z frontem działki minimum 30 m. b) Każda nowo wydzielona działka musi mieć dostęp do drogi 06KD lub 08KD. 5) Ustalenia z zakresu ochrony środowiska a) Powierzchnia biologicznie czynna minimum 50% powierzchni działki. b) Od dróg dojazdowych i wzdłuż granic działek należy wprowadzić zieleń izolacyjną lub ozdobną. 6) Ustalenia wynikające z ochrony dóbr kultury Część terenu wg rysunku zmiany planu objęta jest strefą W-III ograniczonej ochrony archeologicznej stanowisk nr 3, 4, 5, 6, 8, 10. Obowiązują ustalenia wg § 6 ust. 1niniejszej uchwały.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...