Skocz do zawartości

Historia edycji

Mike1901

Mike1901

Ok w takim razie biore sie za test :) kocioł ustawiłem na 40 stop ponizej tej temperatury nie wiem czy jest sens przy grzejnikach bo nie mam podlogowki… zobacze jaka temperature zdołam osiagnac w pomieszczeniach przy ciaglym paleniu i jak to przelozy sie na zuzycie gazu  :) 

Mike1901

Mike1901

Ok w takim razie biore sie za test :) piec ustawiłem na 40 stop ponizej tej temperatury nie wiem czy jest sens przy grzejnikach bo nie mam podlogowki… zobacze jaka temperature zdołam osiagnac w pomieszczeniach przy ciaglym paleniu i jak to przelozy sie na zuzycie gazu  :) 

Mike1901

Mike1901

Ok w takim razie biore sie za test :) piec ustawiłem na 40 stop ponizej tej temperatury nie wiem czy jest sens przy grzejnikach bo nie mam podlogowki… zobacze jaka temperature zdołam osiagnac w pomieszczeniach przy ciaglym paleniu injak to przelozy sie na zuzycie gazu  :) 

Mike1901

Mike1901

Ok w takim razie biore sie za test :) piec ustawiłem na 40 stop poniez tej temperatury nie wiem czy jest sens przy grzejnikach bo nie mam podlogowki… zobacze jaka temperature zdołam osiagnac w pomieszczeniach przy ciaglym paleniu injak to przelozy sie na zuzycie gazu  :) 

×
×
  • Utwórz nowe...