Skocz do zawartości

Historia edycji

anna.maria

anna.maria

Dzień dobry, 

mam pewien problem z kratkami wentylacyjnymi w kuchni. 

Zabudowa meblowa znajdować się będzie nie jak na rzucie a "obok" kanałów wentylacyjnych. 

Jeden kanał, ten bliżej ściany zostanie wykorzystany do podłączenia okapu, natomiast drugi i kratka wentylacyjna wychodzi w takim miejscu, że w połowie zasłaniałaby ją szafka wisząca . 

Czy są jakieś sposoby, jeśli tak to jakie, aby kratka była wykorzystywana jak należy? Przeniesienie wejścia do komina? 

Nie chcę głębokich szafek i otworów we frontach ani podwieszanego sufitu, ponieważ ten zabrałby zbyt dużo z wysokości pomieszczenia. 

 

Pozdrawiam, AM.

wentylacja.jpg

 

anna.maria

anna.maria

Dzień dobry, 

mam pewien problem z kratkami wentylacyjnymi w kuchni. 

Zabudowa meblowa znajdować się będzie nie jak na rzucie a "obok" kanałów wentylacyjnych. 

Jeden kanał, ten bliżej ściany zostanie wykorzystany do podłączenia okapu, natomiast drugi i kratka wychodziłaby w połowie szafki wiszącej. 

Czy są jakieś sposoby, jeśli tak to jakie, aby kratka była wykorzystywana jak należy? Przeniesienie wejścia do komina? 

Nie chcę głębokich szafek i otworów we frontach ani podwieszanego sufitu, ponieważ ten zabrałby zbyt dużo z wysokości pomieszczenia. 

 

Pozdrawiam, AM.

wentylacja.jpg

2 minuty temu, anna.maria napisał:

natomiast drugi i kratka wychodziłaby w połowie szafki wiszącej. 

 

 

*Koniec szafki wychodziłby w połowie kratki.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...