Skocz do zawartości

Historia edycji

Przepisy są jednoznaczne i bardzo restrykcyjne. Niech spuszczą 3 l i zmierzą temperaturę wody. Ma mieć minimum 55°C. Co tu ma do rzeczy siła strumienia wody? Maksymalne jej odkręcenie zmienia tylko tyle, że ta sama ilość już wychłodzonej wody spływa w krótszym czasie z rur. Ale przecież nie robi się jej od tego mniej. 

Przepisy są jednoznaczne i bardzo restrykcyjne. Niech spuszczą 3 l i zmierzą temperaturę wody. Ma mieć minimum 55°C. Co tu ma do rzeczy siła strumienia wody? Maksymalne jej odkręcenie zmienia tylko tyle, że ta sama ilość już wychłodzonej wody spływa w krótszym czasie z rur.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Tam gdzie jest grzyb, albo podejrzenie że jest, a tynk się nie kruszy, zapryskał bym czymś grzybobójczym, ale wcześniej i po dobrze byłoby to wysuszyć i zostawił tak jak jest. Jak usunięta przyczyna wilgoci to będzie się trzymać, jak nie to nawet bez grzyba odpadnie. Jak masz 2 cm do wyrównania bez listew podtynkowych ja tego nie widzę bez doświadczenia. Najlepiej byłoby osadzić listwy, wyprowadzić płaszczyznę i dopiero tynk. I raczej na raz, bo z tego co wiem jedna warstwa do drugiej się raczej nie przyklei. Dlatego lepiej sobie to podzielić właśnie listwami i jakby Ci się nie udało całej ściany zarzucić to oddziela to listwa. Zaprawą wyrównawczą nie robiłem, bo zwykle w miarę prosto udało się zrobić. Napewno to co śliskie, czyli jakieś pozostałości farb olejnych, klejów do tapet trzeba zerwać. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
    • Dzisiaj tak siedziałem na budowie i zacząłem rozrysowywać sobie te słupy. Przecież cholera na wieńcu opierają mi się belki. Muszę tak rozrysować słupy żeby nie trafić w Belkę bo one zostają na wierzchu. Żeby nie było sytuacji ze mam belki np co 85 i nagle jedna 120 bo słupek. 
    • Witam, odziedziczyłam dom na działce rolnej 0,49 ha III klasa ziemi. Nie jestem rolnikiem. Złożyłam do gminy odpowiednie wnioski w związku z chęcią rozbudowy, ale nie liczę na pozytywne rozpatrzenie. W planie domu jest informacja, że to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Obecnie to poddasze to raczej strych. Czy muszę zgłaszać chęć wyremontowania tego poddasza, tj. ścianki działowe, dach itp.? I jeszcze jedno pytanie , chcę wymienić ogrzewanie na gazowe czy na działce rolnej mogę postawic zbiornik na gaz?
    • Ja bym się z tym wybrał na Twoim miejscu do jakiejś Castoramy albo czegoś i tam coś spróbował dobrać, bo tak oglądając na fotkach to niewiele można doradzić. Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...