Skocz do zawartości

Historia edycji

21 godzin temu, HaLins napisał:

u mnie na ścianie w sypialni są cegły klinkierowe King Klinker i drugi raz na pewno wybrałbym to samo, bo ich trwałość jest dla mnie zadziwiające, niestraszne im uderzenia czy brud

Klinkier to bardzo trwały materiał. Ściany można wykończyć nie tylko cegłami, ale też znacznie cieńszymi i lżejszymi płytkami. Oba materiały oferowane są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, np. w modnych szarościach.

fot. Wienerberger

 

3.thumb.jpg.0addec98772d25f9c46035396a4c164a.jpg

 

4.jpg

 

21 godzin temu, HaLins napisał:

u mnie na ścianie w sypialni są cegły klinkierowe King Klinker i drugi raz na pewno wybrałbym to samo, bo ich trwałość jest dla mnie zadziwiające, niestraszne im uderzenia czy brud

Klinkier to bardzo trwały materiał. Ściany można wykończyć nie tylko cegłami, ale też znacznie cieńszymi i lżejszymi płytkami. Oba materiały oferowane w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, np. w modnych szarościach.

 

3.thumb.jpg.0addec98772d25f9c46035396a4c164a.jpg

fot. Wienerberger

4.jpg

Przed chwilą, Budujemy Dom - budownictwo i wnętrza napisał:

Klinkier to bardzo trwały materiał. Ściany można wykończyć nie tylko cegłami, ale też znacznie cieńszymi i lżejszymi płytkami. Oba materiały oferowane są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej, np. w modnych szarościach.

 

fot. Wienerberger

 

3.thumb.jpg.0addec98772d25f9c46035396a4c164a.jpg

 

4.jpg

 

×
×
  • Utwórz nowe...