Skocz do zawartości

Historia edycji

borsuczek1

borsuczek1

Przed chwilą, gawel napisał:

4mm to sa grube szyby 1mm to są cienkie. cóż trzeba wymienić okno lub poprosić właściciela. Nie ma co się żalić. Można wymeinić szybę o ile wyjdzie taniej niż całe skrzydło.

wypchałem te okno 10cm wełną mineralną wsadziłem ją we włókline i jest OK
słychać tylko jakieś ciężarówki lub motory ale juz nie jest tak jak wczesniej ze co drugie auto z silnikiem 2 plus
zastanawiam sie jeszcze nad obklejeniem ściany pianką mysle ze cos powinno jeszcze dać 
to prawda ze welna mineralna jest rakotworcza? wełne mam wepchaną we włókline ale pewnie jakieś tam pyły sie przez nią przedostają
ściany i sufit bym obkleił jezeli rzeczywiscie dach jest kiepski + sciany gk moze cos da

borsuczek1

borsuczek1

Przed chwilą, gawel napisał:

4mm to sa grube szyby 1mm to są cienkie. cóż trzeba wymienić okno lub poprosić właściciela. Nie ma co się żalić. Można wymeinić szybę o ile wyjdzie taniej niż całe skrzydło.

wypchałem te okno 10cm wełną mineralną wsadziłem ją we włókline i jest OK
słychać tylko jakieś ciężarówki lub motory ale juz nie jest tak jak wczesniej ze co drugie auto z silnikiem 2 plus
zastanawiam sie jeszcze nad obklejeniem ściany pianką mysle ze cos powinno jeszcze dać 
to prawda ze welna mineralna jest rakotworcza? wełne mam wepchaną we włókline ale pewnie jakieś tam pyły sie przez nią przedostają

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...