Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Recommended Posts

Dzień dobry,

W ofercie Blachy Pruszyński jest kilka wzorów blachodachówek panelowych.

Całość oferty dostępna jest na naszej stronie internetowej, poniżej bezpośredni adres:

Blachodachówki panelowe - Blachy Pruszyński

 

Blachodachówką o fali, która Panią interesuje, to blachodachówka MODUS (w wersji ciętej na wymiar OPTIMA).
 

Długość okresu udzielanej gwarancji zależy od rodzaju zastosowanej powłoki zabezpieczającej.


warunki.thumb.png.0255b3955558d80f29ca090e14e92102.png

Wymiary pojedyńczego arkusza blachy panelowej MODUS:
 

4b9a78bc.thumb.png.15ad1c81800422c07420e31fc708cf87.png

Blachodachówka MODUS Blachy Pruszyński, przykładowe realizacje:

 

Modus1.jpg.4ed24f47244b626869ec64d5b1c22348.jpg

 

Modus3.jpg.124a20d9e0443fc018cbcea3f7366cd4.jpg

 

Modus2.jpg.cc2ebb27e14e28061d13d8d02242e934.jpg

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWARANCJA ESTETYCZNA obejmuje:
     • Stan powłoki organicznej, która będzie przylegać do blachy, nie będzie pękać ani rozwarstwiać się, wyłączając drobne rozwarstwienia na brzegach ciętych 

       (również fabrycznych).
     • Powłoka organiczna nie będzie zmieniać nasycenia koloru w stopniu znacznym, nierównomiernym pod warunkiem jednakowego oddziaływania warunków

       atmosferycznych na całą powierzchnię powłoki.

 

GWARANCJA TECHNICZNA obejmuje:

     • brak uszkodzeń w wyniku korozji powstającej od środka rdzenia blachy i wystąpienie dziury w gładkiej powierzchni produktu.

________________________________________________

www: http://www.pruszynski.com.pl/
Facebook: http://facebook.pl/blachypruszynski/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/blachypruszynski/
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCF3...1YZlDVE_xXTcQw

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 1 miesiąc temu...

Blachodachówka panelowa FIORD® to nowość w ofercie Blachy Pruszyński.

 

Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominajacym skandynawski styl projektowania.

Drobne przetłoczenia na wypłaszczeniach poprawiaja sztywność panelu, dzieki czemu unikamy nieestetycznych pofalowan blachy.

Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem montażu na dachu. Przeznaczona przede wszystkim na dachy domów w nowoczesnym budownictwie.

 

 

 

Edytowano przez Ekspert Pruszyński (zobacz historię edycji)
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 • 2 miesiące temu...

Blachodachówka PŁASKA Blachy Pruszyński

 

 

Na jesieni 2020 r. wprowadzona została wersja blachodachówki PŁASKA PLUS.

Blachodachówka PŁASKA PLUS Blachy Pruszyński to odpowiedź na wciąż rosnący trend minimalistyczny. Zmodyfikowaliśmy blachodachówkę PŁASKĄ, usuwając delikatne przetłoczenie na powierzchni panelu. Dzięki temu otrzymaliśmy idealnie płaską powierzchnię, która teraz jest tak często poszukiwana przez inwestorów. Stworzona z myślą o nowoczesnym budownictwie, tworzy nienachalny rysunek na dachu. Najlepiej zaprezentuje się w powłokach matowych. 

 

Blachodachówka PŁASKA PLUS

1715165124_blachodachwka-paska-plus-Blachy-Pruszyski-poa.thumb.jpg.fda2f437db7bf16b33933d195245b2e4.jpg

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Witam, Jestem właścicielem działki położonej w atrakcyjnym miejscu nad jeziorem. Gmina jest na etapie zmiany MPZP i przyjmowania wniosków. Według aktualnego MPZP dopuszcza się budowę małych domków wypoczynkowych. Wraz z innymi właścicielami wnioskujemy o możliwość zabudowy jednorodzinnej. Słabo znam się na temacie, stąd mój post. Chodzi mi o Wasze porady, co uwzględnić i jak argumentować wnioski, aby pozwolić sobie na większą dowolność niż narzucona dotychczas i nie borykać się różnymi przeszkodami przy budowie. O co warto zadbać na tym etapie? Proszę o wasze sugestie, uwagi. Dodatkowo nieprzekraczalna linia zabudowy (100 m od jeziora) przecina działkę w połowie. Da się jakoś temat ugryźć, aby zyskać trochę "pola"? W załącznikach część aktualnego planu.
  • Są to 2 pomieszczenia przedpokój i kuchnia połączone oba po ~4m2. Największe pęknięcie jest na łączeniu gdzie kiedyś były drzwi, teraz jest odrobinę poszerzone. Zaznaczylem je na zdjeciu. Dylatacji nie było robionych w ogóle.  Pytanie co z tym teraz zrobić?  Czy po nacieciu pęknięć i uzupełnieniem odpowiednim środkiem żywica dałaby radę? Fachowiec poleca rezygnację z żywicy i zrobienie kafelków.  I w razie czego lepiej żywice poliuretanową czy epoksydową?  
  • Dzień dobry,   wygląda to tak, jakby nie było dylatacji i pęknięcie poszło od narożnika ściany. Czy pomieszczenie ma kształt litery "L" i czy została zrobiona dylatacja? Jeżeli nie ma dylatacji obwodowych to może pękać dalej. Jeśli dylatacje są, ale ich nie widać na zdjęciu, to jeśli wylewka się trzyma, pęknięcie należy skleić żywicą z laminatem a potem naciąć dylatację w odpowiednim miejscu. Jeśli to jest pomieszczenie w kształcie L to bez dylatacji w tym miejscu będzie pękać.   Dokładne wykonanie laminatu, krok po kroku, można zobaczyć na filmie o naprawie posadzki i aplikacji żywicy w garażu a samą pracę wykonać np. przy pomocy żywicy weber.tec EP 10 oraz maty z włókna szklanego.  https://www.pl.weber/zywice-epoksydowe-i-poliuretanowe/zywica-epoksydowa-w-garazu-na-istniejacej-posadzce-betonowej    
  • Co byś polecił do wypełnienia nacięć szlifierką? Czy wszystkie powstałe pęknięcia nacinać? Fachowiec mówi, że będzie to widać. Nawet takie małe u innego klienta stały się widoczne mimo wyrównania. Te pęknięcia są o sporych zakrętach to powinien po pęknięciu iść czy mniej więcej w linii prostej?
  • Witam, W tym roku postanowiłem postawić altanę, pracę będę wykonywał we własnym zakresie, proszę o konsultację czy w założeniach nie ma błędów. Altana ma stać na 6 słupach 10x10 cm, o wysokości 2,15m w rozstawie 3,2 m oraz 2,6m + 2,6m. Dach dwuspadowy kąt 30st. Płatwie stropowe 6x16 cm spięte ze sobą nad słupami takimi samymi deskami. Zastrzały 6x12 cm o długości 50 cm. Płatew kalenicowa 6x16 cm podparta w 3 miejscach. Krokwie 6x12 cm w rozstawie 1m, łaty 2,5x5 cm w rozstawie 45 cm. Dach kryty onduliną wystający 40 cm poza obrys słupów z każdej strony. Wszystko poza łatami będzie wykonane z drewna KVH, połączenia będą wykonane na wkręty ciesielskie w systemie, najprawdopodobniej dmx. Będę wdzięczny za fachową poradę.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...