Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

24 minuty temu, aru napisał:

oprócz zbrojenia (gdzie sam mnie nauczył :icon_mrgreen:) coś

Bez przesady. Tylko nakierowałem bo coś mi się nie zgadzało. Próbowałem zrozumieć zasady. 

 

Zdjęcia z budowy, jak widać została tylko jedna "Z" do skręcenia i łączymy całą belkę. 

Kierbud kazał majstrom zaginąć strzemiona do środka ale jak się okazało to znacznie utrudniło umieszczanie prętów 16mm.

Wiec później robili proste zagięcia i może będziemy je doginać na samej belce lub powiążemy solidnie. 

 

3dd3d68e1b3fbb48gen.jpg

 

7a1f23df7ab3b666gen.jpg

 

3c27166b5933719bgen.jpg

 

4db067de7d8859c7gen.jpg

Nadal nie wiem (chociaż wiem bo kierownik kazał) czy wiązać z belką główną te małe beleczki 8x18 znajdujące się w takich gniazdach, zagłębieniach zaznaczonych na czerwono. Jest to raczej niemożliwe złączyć to z belką długimi 50cm strzemionami (tam cokolwiek ciężko jest wcisną). Pytanie tylko czy to poprawiło by cokolwiek? Przecież belka ma mieć jeden przekrój. Czy po prostu będzie jako poduszka zbrojona pod belkę. 

 

c22dc6b6f1918660gen.jpg

dedert

dedert

7 minut temu, aru napisał:

oprócz zbrojenia (gdzie sam mnie nauczył :icon_mrgreen:) coś

Bez przesady. Tylko nakierowałem bo coś mi się nie zgadzało. Próbowałem zrozumieć zasady. 

 

Zdjęcia z budowy, jak widać została tylko jedna "Z" do skręcenia i łączymy całą belkę. 

Kierbud kazał majstrom zaginąć strzemiona do środka ale jak się okazało to znacznie utrudniło umieszczanie prętów 16mm.

Wiec później robili proste zagięcia i może będziemy je doginać na samej belce lub powiążemy solidnie. 

 

3dd3d68e1b3fbb48gen.jpg

 

7a1f23df7ab3b666gen.jpg

 

3c27166b5933719bgen.jpg

 

4db067de7d8859c7gen.jpg

Nadal nie wiem (chociaż wiem bo kierownik kazał) czy wiązać z belką główną te mle beleczki 8x18 znajdujące się w takich gniazdach, zagłębieniach zaznaczonych na czerwono. Jest to raczej niemożliwe złączyć to z belką długimi 50cm strzemionami. Pytanie tylko czy to poprawiło by cokolwiek? Przecież belka ma mieć jeden przekrój. Czy po prostu będzie jako poduszka zbrojona pod belkę. 

 

c22dc6b6f1918660gen.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...