Skocz do zawartości

Historia edycji

dominik12171

dominik12171

Hej wszystkim wspaniałym 😉 

 

Chciałbym mieć do Was pytanie i zapytac czy potrzebnie mam takiego stresa czy może nie ma się czym martwić. 

 

 

Na obrazku postaralem się zobrazować w czym leży problem. 

Zacznę może od tego, że ściana fundamentowa nie jest w poziomie, ale to nie mój główny problem. 

 

Problem polega na tym, że posadzka właściwa jest na wysokości końca sniany fundamentowej. Czy tak może zostać? Mamy ogrzewanie podłogowe. 

 

Od strony drzwi wejściowych wylewka jest równa ze ściana fundamentową, po drugiej stronie budynku nachodzi za to jakieś 9 cm na pierwszego pustaka ceramicznego. 

Proszę Was o poradę czy mogę spać spokojnie, bo chyba osiwieje.. 

 

Dziękuję kochani za wszelką pomoc. 

IMG_20200420_154857.jpg

dominik12171

dominik12171

Hej wszystkim wspaniałym 😉 

 

Chciałbym mieć do Was pytanie i zapytac czy potrzebnie mam takiego stresa czy może nie ma się czym martwić. 

 

 

Na obrazku postaralem się zobrazować w czym leży problem. 

Zacznę może od tego, że ściana fundamentowa nie jest w poziomie, ale to nie mój główny problem. 

 

Problem polega na tym, że posadzka właściwa jest na wysokości końca sniany fundamentowej. Czy tak może zostać? Mamy ogrzewanie podłogowe. 

 

Od strony drzwi wejściowych wylewka jest równa ze ściana fundamentową, po drugiej stronie budynku nachodzi za to jakieś 9 cm na pierwszego pustaka ceramicznego. 

Proszę Was o poradę czy mogę spać spokojnie, bo chyba osiwieje.. 

 

Dziękuję kochani za wszelką pomoc. 

IMG_20200420_154857.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...