Skocz do zawartości

Historia edycji

zenek

zenek

2 godziny temu, usiek napisał:

A odnoście pyłu i separatora popiołu... wpisałem w googlach i wyskoczył temat stąd.... Mhtyl i MrTomo dawno temu już o tym pisali.

Oddawać Mhtyla!!!

Popieram! :) 

Mhtyl miał mnóstwo merytorycznych postów i zasłużonych punktów. Ale słyszałeś o takim powiedzeniu: "Murzyn zrobił swoje...." I "Najciemniej pod latarnią...."

2 godziny temu, usiek napisał:

A gdzie jest ta pierwsza?

No tu - roszczeniowa :takaemotka::

19 godzin temu, usiek napisał:

Niech mi teraz któryś napisze, że ch..we to :)

 

26 minut temu, animus napisał:

Dzwoń   do niego.

No to może zastąp mhtyla - zamiast uskowi kazać dzwonić do mhtyla. W końcu twierdziliście - całym dobranym zastępem koedukacyjnym, że zastąpicie porady mhtyla bez trudu - no to do dzieła.

Ja mu nie pomogę, bo wykończeniówka to akurat nie moje zainteresowania. Jak cos robie, to sam szuam wiadomości. To zdaje się wasza działka, jak wszystkie zresztą inne :)

Przecież wszystko o budowie wiecie - nie? :tease2:

zenek

zenek

2 godziny temu, usiek napisał:

A odnoście pyłu i separatora popiołu... wpisałem w googlach i wyskoczył temat stąd.... Mhtyl i MrTomo dawno temu już o tym pisali.

Oddawać Mhtyla!!!

Popieram! :) 

Mnóstwo merytorycznych postów miał i załużonych punktów. Ale słyszałeś o takim powiedzeniu: "Murzyn zrobił swoje...." I "Najciemniej pod latarnią...."

2 godziny temu, usiek napisał:

A gdzie jest ta pierwsza?

No tu - roszczeniowa :takaemotka::

19 godzin temu, usiek napisał:

Niech mi teraz któryś napisze, że ch..we to :)

 

14 minut temu, animus napisał:

Dzwoń   do niego.

No to może zastąp mhtyla - zamiast uskowi kazać dzwonić do mhtyla. W końcu twierdziliście - całym dobranym zastępem koedukacyjnym, że zastąpicie porady mhtyla bez trudu - no to do dzieła.

Ja mu nie pomogę, bo wykończeniówka to akurat nie moje zainteresowania. Jak cos robie, to sam szuam wiadomości. To zdaje się wasza działka, jak wszystkie zresztą inne :)

Przecież wszystko o budowie wiecie - nie? :tease2:

×
×
  • Utwórz nowe...