Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

Witam

Mam problem z zasięgiem pilota w bramie automatycznej może ktoś miał podobnie. Mianowicie Posiadam zainstalowany napęd Faac 414  z centralą E045  i radioodbiornikiem Faac XF868 do tego sygnalizatorem zewnetrznym z antena firmy nie znam było w gratisie ogólnie taki mały sam sygnalizatorek ma wysokość około 6 cm połączonym z odbiornikiem kablem koncentrycznym o długości około 5,5 m. Mój problem polega na tym że sygnał jest zbyt słaby najwyrażniej ponieważ w lini prostej bez żadnych przeszkód zasięg jest około 40m  natomiast jadąc samochodem i chcąc wcześniej otworzyć bramę aby zdążyła się otworzyć przed dojazdem do bramy nie jest tak prosto ponieważ pilot łapie zasięg dosłownie stojąc przed bramą czasami 5-10 m przed bramą. Widzi może ktoś z was jakieś rozwiązanie?? 

Przemo5936

Przemo5936

Witam

Mam problem z zasięgiem pilota w bramie automatycznej może ktoś miał podobnie. Mianowicie Posiadam zainstalowany napęd Faac 414  z centralą E045  i radioodbiornikiem Faac XF868 do tego sygnalizatorem zewnetrznym z antena firmy nie znam było w gratisie ogólnie taki mały sam sygnalizatorek ma wysokość około 6 sm połączonym z odbiornikiem kablem koncentrycznym o długości około 5,5 m. Mój problem polega na tym że sygnał jest zbyt słaby najwyrażniej ponieważ w lini prostej bez żadnych przeszkód zasięg jest około 40m  natomiast jadąc samochodem i chcąc wcześniej otworzyć bramę aby zdążyła się otworzyć przed dojazdem do bramy nie jest tak prosto ponieważ pilot łapie zasięg dosłownie stojąc przed bramą czasami 5-10 m przed bramą. Widzi może ktoś z was jakieś rozwiązanie?? 

×
×
  • Utwórz nowe...