Skocz do zawartości

Historia edycji

lolek-12

lolek-12

Dnia 2.08.2019 o 19:41, mhtyl napisał:

Naniesienie zmian nieistotnych na projekt domu może zrobić kierownik.

Tylko sprawa wygląda tak, że na parterze był garaż, który zamienił się w kuchnię i łazienkę. Drzwi garażowe zamurowano. W sumie nie wiem czemu, ale nie uwzględniono tego na etapie projektowania. No i nie wykonano jednego okna w dachu, bo tak wyszło na etapie przebudowy dachu. To są zmiany nieistotne? Czy olać? A jak pokój zamieniam w kuchnię lub odwrotnie?

 

No i w ogole gdzies jest napisane, że jednak kierownik nie nanosi zmian tylko projektant.. niby w nadzorze mi powiedzieli, że w Wydziale Architektury mi pomogą, ale nie chce sie wpakowac w jakis problem :)

lolek-12

lolek-12

Dnia 2.08.2019 o 19:41, mhtyl napisał:

Naniesienie zmian nieistotnych na projekt domu może zrobić kierownik.

Tylko sprawa wygląda tak, że na parterze był garaż, który zamienił się w kuchnię i łazienkę. Drzwi garażowe zamurowano. W sumie nie wiem czemu, ale nie uwzględniono tego na etapie projektowania. No i nie wykonano jednego okna w dachu, bo tak wyszło na etapie przebudowy dachu. To są zmiany nieistotne? Czy olać? A jak pokój zamieniam w kuchnię lub odwrotnie?

lolek-12

lolek-12

Dnia 2.08.2019 o 19:41, mhtyl napisał:

Naniesienie zmian nieistotnych na projekt domu może zrobić kierownik.

Tylko sprawa wygląda tak, że na parterze był garaż, który zamienił się w kuchnię i łazienkę. Drzwi garażowe zamurowano. Nie wykonano jednego okna w dachu. To są zmiany nieistotne? Czy olać? A jak pokój zamieniam w kuchnię lub odwrotnie?

×
×
  • Utwórz nowe...