Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Recommended Posts

Witam mam po obu stronach domu pokoje 3,5x9 i na pięterku takie jak te na dole.

Czu mogę je poszeżyć o 3 metry każdy tak by strop nie spadł mi na głowę i by nie było filarow w pokojach???

Jak połączyć fundamenty i strop...czy to jest wykonalne??? To te po bokach..

Uprzejmię proszę o poradę.

28640214551200823880.0.jpg

Domek jest nowy, więc masz projekt. W projekcie są dane projektanta. Udaj się do niego z takim zapytaniem i on od razu powie Ci, że się tak nie da.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Witam, mam problem, w piwnicy w moim bloku (w pomieszczeniu) nie było prądu bo jakieś kable pourywane były więc chciałem pociągnąć prąd z żarówki podlaczajac rozdzielnie o kable od żarówki poprzez wago, niestety nie zadziałało a żarówki na całym korytarzu przestały świecić(wkrecanie nowej żarówki nie pomaga). Coś może w rozdzielni wyskoczyło nie wiem, jeśli ktoś może pomóc to proszę   
    • "To ja nie oglądam,ja jestem obrzydliwy"  Mój tata był kierownikiem w "Społem" i z racji tego bywał w zakładach mięsnych. Wprawdzie to nie o uboju ale o wyrobach.Po pierwszej wizycie nie tknął żadnego salcesonu,kaszanki i innej garmażerki do końca życia. Brałem udział i w "kurobiciu" i w świniobiciu ale raz poproszono mnie żebym pomógł przy uboju młodego cielaka. Nigdy więcej. Zarzynają go na żywca odginając głowę do góry. Krew sika na 2-4 metry bo serce pracuje. Dopisek,teraz już chyba tak się nie robi,może gdzieś na dalekich wsiach.
    • Kilka prosiaków mam na sumieniu ..
    • Ten HORROR odniosłem do sytuacji gdy w DPS  jest ponad setka seniorów zamknięta z dwiema opiekunkami. Reszta treści jak wszędzie. Wiem,wiem....ale w pamięci mam zapewnienie naszych oficjeli sprzed miesiąca,no może trochę więcej że wszystkiego mamy w bród, i że jakakolwiek epidemia się trafi to wszystkiego starczy a nawet zostanie  
    • nie przesadzaj...człowiek jest tak "skonstruowany" że przyzwyczaić się może prawie do wszystkiego....szczególnie jak głód przyciśnie....\ u nas ten pieniek to się nazywo "gnotek" Jak tak patrze na zdjęcia, to najbliższe tego co mieliśmy w domu to jest "kloc masarski" Pewnie nie jestem taki wrażliwy jak ty, ale jaki młody chłopak przytrzymywałem nie raz i nie dwa kurę/koguta na gnotku w sobotę, żeby było co jeść w niedzielę na obiad
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...