Skocz do zawartości

Historia edycji

dedert

dedert

No mieszkam na granicy Kujaw i wielkopolski więc tu kamieniołomów brak. Więc chyba zdecyduje się na kamienie kolejowe. Mam tez wątpliwość odnośnie układania gradacji. Jedni mówią że drobne ma być przy drenie a inni że lepiej dać o dużej granulacji żeby przepust był lepszy a od góry drobniejsze bo zadziałają jak filtr. 

 

Kolejna sprawa - jak montowałeś geowłókninę do ław a później do ściany? Na masę bitumiczną? U mnie jest o tyle problem że przepusty na wodę i kanalizację mam w ławach więc nie wiem jak to owinąć. Dren pójdzie chyba nad rurami, ale możliwe że z wyliczeń spadku będzie inaczej i dam pod. Mimo wszystko jeśli nie będę w stanie owinąć tych rur to chyba zastosuje dren w owijce z geowłókniny i po prostu zasypię kamykami bez dodatkowej włókniny:

bd0988b4aa0517cegen.jpg

dedert

dedert

No mieszkam na granicy Kujaw i wielkopolski więc tu kamieniołomów brak. Więc chyba zdecyduje się na kamienie kolejowe. Mam tez wątpliwość odnośnie układania gradacji. Jedni mówią że drobne ma być przy drenie a inni że lepiej dać o dużej granulacji żeby przepust był lepszy a od góry drobniejsze bo zadziałają jak filtr. 

×
×
  • Utwórz nowe...