Skocz do zawartości

Historia edycji

skaarj555

skaarj555

Sypialnie na górze, przeniesienie nie bardzo chodzi w grę bo regulator jest przewodowy (tzn na potrzeby testu mogę dorwać dłuższy kabel i przenieść na górę ale docelowo chcę mieć sterownik w salonie na dole.) Spróbuję przydławić pętle na górze i zobaczę jak będzie. Puki co remontuje i mam czas na eksperymenty ale chce już na przyszłą zimę wiedzieć jak się za to zabrać. A może skręcić bardziej zawór esbe ?

Czy zwiększając przepływ wody w pętlach np. z 1,5 na 3, zwiększy mi się temperatura w pomieszczeniu czy pomieszczenie szybciej osiągnie zadaną temperaturę ?

skaarj555

skaarj555

Sypialnie na gorze, przeniesienie nie bardzo chodzi w grę bo regulator jest przewodowy. Spróbuję przydławić pętle na górze i zobaczę jak będzie. Puki co remontuje i mam czas na eksperymenty ale chce już na przyszłą zimę wiedzieć jak się za to zabrać. A może skręcić bardziej zawór esbe ?

Czy zwiększając przepływ wody w pętlach np. z 1,5 na 3, zwiększy mi się temperatura w pomieszczeniu czy pomieszczenie szybciej osiągnie zadaną temperaturę ?

×
×
  • Utwórz nowe...