Skocz do zawartości

Automatyka budynkowa


wital

Recommended Posts

Instalacje automatyki budynkowej stają się coraz popularniejsze. Perspektywa automatycznego zarządzania bramą wjazdową, garażowa, podlewaniem ogrodu, sterowaniem oświetleniem, roletami antywłamaniowymi, ogrzewaniem czy klimatyzacją jest całkiem interesująca.

Firma Sabur specjalizuje się dostarczaniu automatyki budynkowej do domów, mieszkań, budynków użyteczności publicznej i biurowców.

Aktualną ofertę znaleźć można pod adresem: https://www.sabur.com.pl/branze/sabur_automatyka_budynkowa

Link do komentarza
  • 1 rok temu...

Automatyka budynkowa szczególnie w budynkach użyteczności publicznej cieszy się bardzo dużym powodzeniem. Zmieniające się prawo energetyczne i narzucane normy mające na celu poprawę efektywności energetycznej przyczyniają się do prowadzenia coraz dokładniejszej kontroli nad instalacjami w budynku. Optymalne zarządzanie budynkiem pozwala właścicielom na wprowadzanie dużysh oszczędności zużycia mediów. Firma SAAUT Sp. z o.o. zajmuje się tworzeniem zintegrowanych systemów zarządzania budynkiem BMS (Building Management System)   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SAAUT http://saaut.com/automatyka-budynkowa/

SAAUT LOGO JPG.jpg

Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Dzisiejsza technologia coraz bardziej nas zadziwia, na przestrzeni ostatnich lat automatyka budynkowa zaczęła prężnie się rozwijać... Dziś dzięki niej, mamy możliwość sterowania oświetleniem, temperaturą w danym pomieszczeniu, bramą garażową, systemem nawadniania ogródka będąc po za obszarem naszego domu lub mieszkania, urządzeniami elektronicznymi (np. ekspres do kawy) za pomocą jednej aplikacji, a dodatkowo automatyka budynkowa pozwala nam na zdalny podgląd monitoringu domowego. Smart domy/mieszkania cieszą się coraz to większą popularnością nie tylko ze względu na wygodę ale także ze względu na możliwość zaoszczędzenia zużycia mediów. W procesie projektowania sieci przemysłowych pod smart domu pomóc Ci może firma CONSTEEL electronics, która od wielu lat uznawana jest za specjalistę w zakresie doradztwa oraz handlu urządzaniami z obszaru automatyki i elektroniki przemysłowej. 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...