Skocz do zawartości

Historia edycji

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Stasiu,, wybacz ale pisałem o Straży leśnej, a czy myśliwy wzywa Policje czy miejscowego szeryfa to nie dotyczy stwierdzenia że myśliwy wystawia mandat

 

Praw własności się nie czepiałem, każdy ma prawo do swojej.

Chodzi mi o durne argumenty jakimi posługują sie ekolodzy aby zabronić polowań.

 

Poczekaj jeszcze trochę jak wspaniali i mądrzy ekolodzy wezmą się za wędkarzy, zobaczymy wtedy jak będziesz ich  bronił, znaczy sie ekologów.

 

I pytanie zasadnicze, co mają ekolodzy do prawa własności?!! Odnoszę wrażenie że już dostają do głowy i szukają wszędzie aby zarobić kasę.

 

1. Właśnie straż leśna obłożyła mandatami ludzi przebywających w swoim lesie. Oczywiście podczas polowania, od tego zresztą zaczęła się cała awantura zakończona orzeczeniem Trybunału.

2. Cała sprawa dotyczy właśnie własności, bo temat brzmi "Chcesz, żeby myśliwi polowali na twojej działce?" Twojej działce, Twojej prywatnej również, a nie o polowaniach w ogóle.

3. Na wędkarstwie się nie znam, ale jak mi wędkarze będą tratować plony to też im się do rzyci trzeba będzie dobrać. I pomogę to zrobić.

4. A co mają ekolodzy do prawa własności to sobie sam odpowiedz, sam ich tu powołałeś do życia, nie ja.

5. A poza tym, uczyć się można choćby od diabla, więc od ekologów też można.

retrofood

retrofood

1 godzinę temu, mhtyl napisał:

Stasiu,, wybacz ale pisałem o Straży leśnej, a czy myśliwy wzywa Policje czy miejscowego szeryfa to nie dotyczy stwierdzenia że myśliwy wystawia mandat

 

Praw własności się nie czepiałem, każdy ma prawo do swojej.

Chodzi mi o durne argumenty jakimi posługują sie ekolodzy aby zabronić polowań.

 

Poczekaj jeszcze trochę jak wspaniali i mądrzy ekolodzy wezmą się za wędkarzy, zobaczymy wtedy jak będziesz ich  bronił, znaczy sie ekologów.

 

I pytanie zasadnicze, co mają ekolodzy do prawa własności?!! Odnoszę wrażenie że już dostają do głowy i szukają wszędzie aby zarobić kasę.

 

1. Właśnie straż leśna obłożyła mandatami ludzi w swoim lesie. Oczywiście podczas polowania, od tego zresztą zaczęła się cała awantura zakończona orzeczeniem Trybunału.

2. Cała sprawa dotyczy właśnie własności, bo temat brzmi "Chcesz, żeby myśliwi polowali na twojej działce? Twojej działce, Twojej również, a nie o polowaniach w ogóle.

3. Na wędkarstwie się nie znam, ale jak mi wędkarze będą tratować plony to też im się do rzyci trzeba będzie dobrać.

4. A co mają ekolodzy do prawa własności to sobie sam odpowiedz, sam ich tu powołałeś do życia, nie ja.

5. A poza tym, uczyć się można choćby od diabla, więc od ekologów też można.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...