Skocz do zawartości

Historia edycji

Ermenegildo

Ermenegildo

Panowie. Flizelina ma za zadanie maskowac drobne nierownosci podloza, rysy, drobne pekniecia, co nie zmienia faktu, ze podloze pod nia i tak musi byc dobrze przygotowane. Lepsze firmy mie podejmija sie nawet krecenia rygipsow z malowaniem, jesli klient nie decyduje sie na flizowanie. Oczywiacie to sa koszta, a przede wszystki trzeba ja umiec kleic, mi wykleil facet, ktory zaczal z nia przygode na poczatku lat 90. W najmniejszym stopniu nie widac laczen.

Joks..., nie bede z Toba dyskutowal, bo Ty pewnie jak zachodzisz na jakas budowe to zaczynasz rozmowe najpopularniejszym zdaniem na polskiej budowie..."Panie..., kto Panu tak spierdol**?!". 

Nie pracacowales na tym systemie, nie znasz jego zalet to nie powinienes zabierac glosu, bo nic merytorycznego nie wniosles do dyskusji.

 

mhtl, dzieki za polecenie farby, poczytam o niej w sieci, bo zupelnie nie znam.

Ermenegildo

Ermenegildo

Panowie. Flizelina ma za zadanie maskowac drobne nierownosci podloza, rysy, drobne pekniecia, co nie zmienia faktu, ze podloze pod nia i tak musi byc dobrze przygotowane. Lepsze firmy mie podejmija sie nawet krecenia rygipsow z malowaniem, jesli klient nie decyduje sie na flizowanie. Oczywiacie to sa koszta, a przede wszystki trzeba ja umiec kleic, mi wykleil facet, ktory zaczal z nia przygode na poczatku lat 90. W najmniejszym stopniu nie widac laczen.

Joks..., nie bede z Tna dyskutowal, bo Ty pewnie jak zachodzisz na jakas budowe to zaczynasz rozmowe najpopularniejszym zdaniem na polskiej budowie..."Panie..., kto Panu tak spierdol**?!". 

Nie pracacowales na tym systemie, nie znasz jego zalet to nie powinienes zabierac glosu, bo nic merytorycznego nie wniosles do dyskusji.

 

mhtl, dzieki za polecenie farby, poczytam o niej w sieci, bo zupelnie nie znam.

×
×
  • Utwórz nowe...