Skocz do zawartości

DOMATIQ system sterowania i zarządzania oświetleniem LED w standardzie DALI


Recommended Posts

Napisano

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. z Lublina jest polskim producentem systemu automatyki budynkowej Domatiq. Na rynku działa od 25 lat. Opracowany i produkowany przez firmę system obejmuje:

1/. moduły sterujące
2/. moduły wejść / wyjść
3/. czujniki: temperatury, natężenia oświetlenia, wilgotności, CO2
4/. panele sterujące OLED, LCD
5/. oprogramowanie wizualizacyjne
5/. moduły integracyjne

Firma oferuje zaawansowane rozwiązania w obszarze sterowania i zarządzania systemem oświetlenia LED z wykorzystaniem sterownika DALI SIM wyposażonego w trzy niezależne interfejsy DALI, którego również jest producentem. Zaprojektowany system sterowania oświetleniem w standardzie DALI pracuje już w wielu lokalizacjach (zrealizowali m.in. system sterowania oświetleniem ponad 3000 opraw w jednym obiekcie).

System Domatiq umożliwia pełną integrację instalacji znajdujących się w danym obiekcie, szczególny nacisk firma kładzie na sterowanie oświetleniem. Posiada sterowniki w standardach DALI i 1-10 V. Zajmuje się projektowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami obejmującymi systemy sterowania oświetleniem. Oferuje bezpłatne oprogramowanie do konfiguracji, sterowania i wizualizacji !!!

Ponadto proponuje :
1/. Projektowanie oraz nadzór nad inwestycjami obejmującymi systemy sterowania oświetleniem.
2/. Kompleksowe usługi w zakresie doboru optymalnych rozwiązań sterowania oświetleniem opartych o nasz system automatyki budynkowej Domatiq, w tym pomoc w doborze źródeł światła.
3/. Zaprojektowany system sterowania oświetleniem w standardzie DALI ma możliwość integracji z dowolnymi systemami BMS.
4/. Projektowanie i produkcję urządzeń w całości w Polsce.
5/. Produkcję urządzeń i systemów na zamówienie Klienta zapewniających optymalizację kosztów.
6/. W portfolio produktów - rozwiązania w obszarze automatyki budynkowej dla obiektów sieciowych.

Szczegóły na stronie www.domatiq.pl lub pod nr tel. (81) 718 78 50.

Katalog_Domatiq_24_10.2016.pdf

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • @retrofood, z tego co można zaobserwować na oficjalnym profilu FB NFOŚiGW https://www.facebook.com/NarodowyFunduszOchronySrodowiskaiGospodarkiWodnej/ to, delikatnie mówiąc, programy z dotacjami nie zbierają pozytywnych opinii. To sygnał, że program wsparcia ma problemy z płynnością działania.    W przyszłym tygodniu opublikujemy artykuł o problemach z programem Czyste Powietrze, za którego organizację, tak jak za program Mój Prąd, odpowiada NFOŚiGW.
    • Witam, mamy projekt kanalizacji, ale jest on dość ubogo przedstawiony i wydaje się, że nieprzemyślany - główna rura idzie pod klatką schodową, pod którą jest schowek, z podłoga obniżoną o jakieś 57cm względem podłogi w domu. Chciałbym zrobić zmianę i prosiłbym o sprawdzenie czy taka zmiana wydaje się poprawna. Kanalizacja według projektu jest to brązowa linia. Moja propozycja to zielona linia (ciemnozielona - Fi160, jasnozielona F110): To jest rzut parteru. Na poddaszu użytkowym mam dwie łazienki znajdujące się nad pionem kanalizacyjnym po lewej stronie (ten oznaczony jako "I"). Nad drugim pionem (oznaczonym jako "II") nie ma nic do przyłączenia, to chyba tylko odpowietrzenie. Pierwsza zmiana, to przeniesienie pionu z kuchni do biura - tak czy inaczej będzie to pod łazienką na poddaszu. Chce tu zastosować rurę niskoszumową Fi160 i odpowiednie mocowania by maksymalnie zredukować możliwość hałasu. Mogę na poddaszu tę rurę przedłużyć do dachu i zrobić tam odpowietrzenie? Druga zmiana to poprowadzenie linii przez małą łazienkę zamiast przez schowek (który jest obniżony o 57cm). Trzecia zmiana to drugi pion. Jeśli to tylko odpowietrzenie (bo na poddaszu nie ma tam żadnych odpływów) to czy jest sens kuć ścianę, jak obok mam komin z wolnym szybem wentylacyjnym w kominie, który tez wystaje 50cm ponad dach? Na kominie nad tym szybem dam daszek i wydaje mi się, że to będzie to samo co idąca tuż obok rura w ścianie. Czwarta zmiana to dodanie odpływu liniowego w garażu. Nie chce by ktoś mi powiedział czy to jest dobrze i brał za to odpowiedzialność. Chce porady i opinii. Jak będę wiedział, czy to ma sens, czy może kompletna katastrofa, to wtedy uderzę do projektanta i z nim będę dalej rozmawiał.
    • Czy Redakcja nie może zapytać rzecznika prasowego ministerstwa?
    • Prowadzisz firmę i chcesz spać spokojnie, wiedząc że wszystko jest zgodne z przepisami? Zostaw BHP profesjonalistom! Oferujemy pełną obsługę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy: ✅ Szkolenia BHP wstępne, okresowe i stanowiskowe – online lub stacjonarnie ✅ Ocena ryzyka zawodowego – dopasowana do realiów Twojej branży ✅ Dokumentacja powypadkowa – szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganiami ✅ Stała obsługa BHP – wsparcie, kontrole, audyty i przypomnienia ✅ Instrukcje BHP, IBWR, analiza wypadków, konsultacje – wszystko, czego potrzebujesz Obsługujemy firmy z różnych branż – budowlanych, usługowych, produkcyjnych i biurowych. Działamy głównie w Szczecinie i woj. zachodniopomorskim, ale oferujemy także usługi zdalne. Nie czekaj na kontrolę PIP – działaj z wyprzedzeniem! 📞 Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc. Bezpieczeństwo Twoich pracowników to inwestycja, która się opłaca! https://piotrdoradca.pl/uslugi-bhp-szczecin-kompleksowa-obsluga-firm/
    • My już nie na bieżąco, prędzej mogę podać ceny sprzed 10 lat.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...