Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Bartek_Skoczylas

DOMATIQ system sterowania i zarządzania oświetleniem LED w standardzie DALI

Recommended Posts

Spółka Inżynierów SIM Sp. z o.o. z Lublina jest polskim producentem systemu automatyki budynkowej Domatiq. Na rynku działa od 25 lat. Opracowany i produkowany przez firmę system obejmuje:

1/. moduły sterujące
2/. moduły wejść / wyjść
3/. czujniki: temperatury, natężenia oświetlenia, wilgotności, CO2
4/. panele sterujące OLED, LCD
5/. oprogramowanie wizualizacyjne
5/. moduły integracyjne

Firma oferuje zaawansowane rozwiązania w obszarze sterowania i zarządzania systemem oświetlenia LED z wykorzystaniem sterownika DALI SIM wyposażonego w trzy niezależne interfejsy DALI, którego również jest producentem. Zaprojektowany system sterowania oświetleniem w standardzie DALI pracuje już w wielu lokalizacjach (zrealizowali m.in. system sterowania oświetleniem ponad 3000 opraw w jednym obiekcie).

System Domatiq umożliwia pełną integrację instalacji znajdujących się w danym obiekcie, szczególny nacisk firma kładzie na sterowanie oświetleniem. Posiada sterowniki w standardach DALI i 1-10 V. Zajmuje się projektowaniem oraz nadzorem nad inwestycjami obejmującymi systemy sterowania oświetleniem. Oferuje bezpłatne oprogramowanie do konfiguracji, sterowania i wizualizacji !!!

Ponadto proponuje :
1/. Projektowanie oraz nadzór nad inwestycjami obejmującymi systemy sterowania oświetleniem.
2/. Kompleksowe usługi w zakresie doboru optymalnych rozwiązań sterowania oświetleniem opartych o nasz system automatyki budynkowej Domatiq, w tym pomoc w doborze źródeł światła.
3/. Zaprojektowany system sterowania oświetleniem w standardzie DALI ma możliwość integracji z dowolnymi systemami BMS.
4/. Projektowanie i produkcję urządzeń w całości w Polsce.
5/. Produkcję urządzeń i systemów na zamówienie Klienta zapewniających optymalizację kosztów.
6/. W portfolio produktów - rozwiązania w obszarze automatyki budynkowej dla obiektów sieciowych.

Szczegóły na stronie www.domatiq.pl lub pod nr tel. (81) 718 78 50.

Katalog_Domatiq_24_10.2016.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

 • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

 • Najnowsze posty

  • Wiesz. Tak sobie myślę - wszyscy jesteśmy dorośli, każdy jest inny i ma inny charakter, a jednak prawie wszyscy potrafią nad sobą panować. To domena dorosłego kulturalnego człowieka. Nie ubliżać.   Oj tam, nie wstydź się. Nazywaj rzeczy po imieniu. Chamski był. Ubliżał, przeklinał, wywlekał prywatne rzeczy kiedyś zasłyszane, lub zaczytane. Tak nie zachowuje się stabilny emocjonalnie kulturalny człowiek. To, że nie potrafił, jak wszyscy, owinąć w bawełnę tylko prosto z mostu chlewił, w żadnym stopniu nie jest dla niego in plus     Najgorsze w kontakcie online z drugim człowiekiem jest chamstwo, bezczelność i brak taktu. W rozmowie bezpośredniej pewnie nie raz by oberwał za takie słowa od kogoś. Tutaj — jedynym wyjściem według mnie był ban. I jeszcze celem zakończenia przeze mnie tematu. Takie tam zasłyszane, które jest kwintesencją kontaktów online. "Dyplomacja, to powiedzieć komuś spie***laj w taki sposób, żeby poczuł podniecenie na myśl o zbliżającej się podróży." Każdy tutaj musi być na swój sposób dyplomatą, aby nie obrażać innych nawet kiedy nerwy wiszą na włosku. Tego wymaga netykieta i kontakty online. 
  • Nie on jeden - tematy główne inicjował uroboros - on chyba nigdy bana nie miał. A był wyjątkowo perfidny i upierdliwy. Można bardziej obrazać perfidią niż inwektywami. I on z tego korzystał! Prowokator zwykle tak działa.  Nawet śmiertelnie obrazić można bez chamstwa - ale nadal jest to obrażanie i hejt. Najgorsze - bo na zimno. Mhtyl niepotrzebnie się pobudzał - to prawda - ale nie inicjował wątków - odpowiadal na nie. Nerwowo, ale bez perfidii. Oceń - co gorsze    Dobra, ja chyba napisałem wszystko, co uważam za ważne ....
  • Dzień dobry, Henryk otrzymywał bany kilka razy i okazały się bezskuteczne, uznałem że nie ma szansy na „pokojowe” rozwiązanie problemu kłótni na Forum. Trudno się doszukiwać sprawiedliwości, bo takiej nie ma. Uroboros poprosił o usunięcie konta i tu nie ma teorii spiskowych. Pozdrawiam Marcin
  • Skoro każdy może się wypowiedzieć, również wtrącę swoje trzy grosze i pozwolę się nie zgodzić. Czy zauważyłeś może, jak bardzo różniła się nasza wczorajszo-dzisiejsza rozmowa o tematach że tak to ujmę "drażliwych"? I jak wyglądały odpowiedzi innych forumowiczów? Pełna kultura. Każdy powiedział co miał do powiedzenia bez chamstwa, inwektyw, obrażania, agresji. Komunikacja pełną gębą. Możemy się nie zgadzać, a jednak rozmowa przebiegła bardzo kulturalnie. Gdyby był Mhtyl, nie byłoby tak kolorowo. Wiesz przecież. Wprowadzał element czynnej agresji. I nie zaprzeczaj, bo wiesz, że tak jest.
  • Nie mój cyrk, nie moje małpy.... ale tak się nie robi..... Jeśli mogę coś dodać od siebie.
 • Popularne tematy

×
×
 • Utwórz nowe...