Skocz do zawartości

Historia edycji

patyczak94

patyczak94

czyli jako osoba fizyczna posiadajaca dzialke 0,15 a III klasy gruntu nie wybuduje nic na tej dzialce rolnej? , nawet jezeli otrzymam w darowiznie 4,5 ha ziemi tez nie wybuduje nawet jako zabudowa zagrodowa? w trzecim wypadku jezeli ziemie otrzyma rolnik (ktos z rodziny) wybuduje dom na tej dzialce i on mi ja przekaze w darowiznie i tak jako nie rolnik bede musial po przepisaniu na mnie odrolnic te ziemie?

 

ta dzialka rolna ma 0,15a dokladnie i byl tam budowany dom a na jakich warunkach to nie wiem, pewnie jako gospodarstwo rolne bo dziadek byl rolnikiem majac 4,5 ha ziemi, jest jakies wyjscie z tej sytuacji? rolnikiem nie zostane z samego przepisania ziemi wiec taka osoba jak ja czy to bede mial 0,15a czy 4,5 ha nie jestem w stanie nic budowac?

patyczak94

patyczak94

czyli jako osoba fizyczna posiadajaca dzialke 0,15 a III klasy gruntu nie wybuduje nic na tej dzialce rolnej? , nawet jezeli otrzymam w darowiznie 4,5 ha ziemi tez nie wybuduje nawet jako zabudowa zagrodowa? w trzecim wypadku jezeli ziemie otrzyma rolnik (ktos z rodziny) wybuduje dom na tej dzialce i on mi ja przekaze w darowiznie i tak jako nie rolnik bede musial po przepisaniu na mnie odrolnic te ziemie?

×
×
  • Utwórz nowe...