Skocz do zawartości

Recommended Posts

Idzie wiosna więc przymierzam się powoli do prac remontowych, które muszę zrobić wokół domu.
Na pierwszy ogień idzie stary, podniszczony taras. Nie wiem od czego zacząć... dlatego pytanie do Was czy są obecnie jakieś technologie, które pozwalają przetrwać mu jak najdłużej? Będę wdzięczny za każdą sugestię icon_smile.gif
Link do komentarza
He ale nie każdy chce przedłużać życie teściowej :P. Otóż to nieduży taras wykonany tradycyjnych płytek ceramicznych, które już niestety zaczęły odpadać, a rdza szerzy się dookoła. Był on robiony X lat temu, kiedy nie było do wyboru tylu rozwiązań co obecnie. A chcę zrobić to naprawdę porządnie , żeby się z tym nie bawić po pierwszej zimie. I dlatego szukam i szukam icon_smile.gif zdjęcia postaram się za niedługo załączyć
Link do komentarza
Gość stach
Taras jest nad piwnicą, czy jakimś pomieszczeniem ogrzewanym, czy jest na płycie wylanej wprost na podłożu/ziemi?
A ta rdza to skąd?, czyżby zbrojenie płyty tarasowej wylazło na wierzch z betonu i rdzewieje?

Informacji!!! INFORMACJI WIĘCEJ!!!
Link do komentarza
Witajcie ponownie, znalazłem według mnie dobre rozwiązanie. Dobre bo trwale przede wszystkim.
Deski kompozytowe + aluminiowe profile okapowe. Deski jako tworzywo sztuczne nie będą gnić, próchnieć itp. Natomiast te profile znalazłem w Castoramie. Powlekane warstwą poliestrową - nie rdzewieją.
Link do komentarza
  • 3 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...