Skocz do zawartości

mały przedpokój


AgataE

Recommended Posts

Pora na przedpokój. Nie bardzo mam pomysł zagospodarowanie przedpokoju, tak by nie był przytłaczający a jednocześnie by wykorzystać przestrzeń.

szafa będzie we wnęce tak jak na planie. Na przeciwko drzwi wejściowych lustro. I zostaje róg po prawej :| (wymiary 97/ 99) na dole (na ścianie sąsiadującej z łazienką) jest skrzynka z bezpiecznikami więc nie można tego zabudować na stale.

nie wiem czy wieszak z jakaś szafką na ścianie drzwi wejściowych czy na ścianie prostopadłej? Czy może jednak i na tej i na tej? jakieś siedzisko? Szafka na buty?

DSC01446.jpg

Edytowano przez Redakcja (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Cytat

Pora na przedpokój. Nie bardzo mam pomysł zagospodarowanie przedpokoju, tak by nie był przytłaczający a jednocześnie by wykorzystać przestrzeń.

szafa będzie we wnęce tak jak na planie. Na przeciwko drzwi wejściowych lustro. I zostaje róg po prawej :| (wymiary 97/ 99) na dole (na ścianie sąsiadującej z łazienką) jest skrzynka z bezpiecznikami więc nie można tego zabudować na stale.

nie wiem czy wieszak z jakaś szafką na ścianie drzwi wejściowych czy na ścianie prostopadłej? Czy może jednak i na tej i na tej? jakieś siedzisko? Szafka na buty?



może coś takiego? tylko takie samo na drugiej ścianie? w sensie z szafką narożoną? wieszak
Link do komentarza
  • 4 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Kominiarz w każdym roku kalendarzowym przeprowadza kontrolę przewodów wentylacyjnych (prędkość przepływu powietrza wlotowego do kratki wywiewnej) oraz sprawdza czym jest ogrzewane mieszkanie i woda użytkowa, zatem odnotuje w swoim systemie wszelkie zmiany. Nie trzeba starać się o opinię kominiarską. Ponieważ przepisy, uchwała radnych zabrania używania kopciucha kaflaka, pokój będzie ogrzewany panelami na promieniowanie podczerwone. 
    • a które konkretnie przepisy są tu niejednoznaczne?
    • Likwidując piec kaflowy właśnie ingeruje w obciążenie stałe stropu (strop zostanie odciążony). Waga pieca to ok. 600 kg. Przepisy w tym zakresie są niejednoznaczne, bo pozwolenie, ani zgłoszenie nie będzie potrzebne przy rozbiórce obiektów i urządzeń budowlanych, na których budowę nie jest wymagane pozwolenie na budowę. Ale w odwrotnym przypadku, gdyby nie było pieca w pokoju a chciałbym postawić piec ważący 600 kg, to potrzebny byłby projekt budowlany i pozwolenie. Czyli reasumując tam gdzie jest wymagane pozwolenie (zgodnie z prawem) tam jest wymagane pozwolenie na rozbiórkę.   
    • Wentylacja, jako taka, w nosie ma powierzchnię pomieszczenia... ważna jest KUBATURA... Mówi się o wymianie powietrza w m3...   Nie do końca wiem, dlaczego cytowałeś mój post przy okazji zadania pytań... Nie mam kurnika z czterema kominkami i nie wiem jak może w takim przypadku wyglądać cyrkulacja powietrza... Zależnie od róży wiatrów, budynköw i drzew w okolicy, konstrukcji dachu, itp  może zajść sytuacja, że np. w jednym kominku będzie prawidłowy kierunek powietrza, a w innym ciąg wsteczny... bez względu na otwarte okienka... Dlatego animus podpowiada, że potrzebna jest wentylacja mechaniczna - z nie za dużymi wentylatorami, ale wymuszającymi odpowiednią wymianę powietrza... Wyliczenie zrobi fachowiec-praktyk... Albo zrób jak uważasz i doświadczalnie ustawisz tak, żeby Twoim kurom było dobrze...   I nie oszczędzaj na literkach w swoich BD, pisz po polsku, a oszczędzaj kasę na wentylację...
    • kurnik 4x14 4 kominki fi250 dadza rade? komin min. wysokosc 3m . bd uchylane okna? I kolejna sprawa nawet jesli komin zrobi cofke jesli bd za krotki co sie bd dziac z tym powietrzem zuzytym? Przeciez tyle ile powietrza wejdzie do kurnika tyle musi ujsc? czy dobrze rozumiem?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...