Skocz do zawartości

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Przetestowane na niejednej nocnej wyprawie wędkarskiej. Deszcz nie deszcz, wiatr, one zawsze świecą. Takie wkłady do środka na 60 godzin i masz nocą spokój, że zawsze jest solidne światło blade  
    • Już mam kupioną - z kampera została Wszystkie ciuchy mam "na wieszakach" .... musi być szafa     Na komary, które tylko czatują, żeby mnie zeżreć Ze stu ludzi wokół żrą tylko mnie     Regalik się przyda .... zmieści się na spokojnie ... jeszcze miejsce na walizki zostanie     Telefon pod ręką rzecz święta .... w sumie masz rację, na książki nie będę tam miała czasu     No co Ty ... chcesz, żebym się zabiła w nocy, wracając z koncertu tudzież grilla ?!     Impreza tam dzieje się 24/24 .... mój wiek wymaga na mnie skuteczną regenerację organizmu Zatyczki to mus!     Kuchenkę mamy na wyposażeniu ... taką na ... kardridże? Nie wiem, jak to się fachowo nazywa, ale się sprawdziło w busie-kamperze         Nie chcąc narażać współtowarzyszy biwakowej niedoli na traumy, makijaż obowiązkowy .... szczególnie na koncertach     Do kąpieli?     Też nam cały system solarny domowej roboty pozostał po busie-kamperze. Trzeba go tylko nieco zmodyfikować. Panel solarny połączony z akumulatorem, z którego ładować będziemy sprzęty     Materac sprawdzę, bawić się zamierzam świetnie       Kurcze ... zagadka jest  
    • musowo   musowo     niekoniecznie     przyda się     na chuiCito       Proszę! Przestań!     Tiaaaaa, będziesz dzwonić i czytać. Jasne.       Żeby bajzel oglądać. Weź. Po ciemku właź, spać się kładź, będzie raźniej. A nie oglądać....     Będzie piwko, wódeczka, będziesz zmęczona - zatyczki zbędne.       Pisałem wyżej. Nie żadne spirytusowe popierduly. Solidna butla i kuchenka na 2 palniki. I jednorazowe naczynia i sztućce plastikowe. Żebyś nie musiała w kolejce do mycia naczyń w zimnej wodzie czekać.       Papierochy weź z filtrem, a nie kremy drogie nieprzydatne.....       Po seksie przydatne.       Gumofilce Zawsze się sprawdzą     Klapki zawsze, ale na cholerę się rano po imprezie oglądać, wiesz tylko Ty!       Hm. Że niby do czego.....       Pierwsze słyszę, ale ok. Pokaż co to i jak działalo.     Jasne.     Materace sprawdź czy nie dziurawe i w połowie nocy nie schodzi powietrze, korki czy mają do zatkania i pompka dobra, żeby płuca nie wyskoczyły!     Baw się dobrze.     Ze dwa duże najtańsze znicze weź z sobą. Jasne szkło. Takie wiesz, jak na cmentarz. Zobaczysz że się przydadzą.   Podziękujesz po powrocie.  
    • Nie ma najważniejszego. Butla gazowa i palnik z czajnikiem żeby zrobić rano kawkę. Kupować na kilka dni nie warto. Pożycz od kogoś, kto ma. Ja mam   Do butli po kolacji wkręcasz solidną lampę gazową Żeby do kielonków lać po równo.   Parasol taki duży pożycz od kogoś. On robi robotę nad stolikiem turystycznym. Nie lecą z góry paprochy. I cień daje w ciągu dnia
    • Na zewnątrz przy zmiennych warunkach atmosferycznych drewno dalej będzie nas zaskakiwać. W dodatku tu pęknie, tam wypadną sęki.
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...