Pomocnik Napisano 3 maja 2014 #1 Napisano 3 maja 2014 Grzejniki to nie tylko typowe panele ze stalowej blachy albo tradycyjne żeliwne żeberka. Oferta rynkowa jest ogromna. Niekiedy możemy się nawet nie zorientować, że mamy przed sobą grzejnik, albo może być on ukryty tak, że nawet go nie zauważymy. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/ogrzewanie-podlogowe-i-grzejniki/a/16700-nietypowe-grzejniki
Gość Seba Napisano 3 maja 2014 #2 Napisano 3 maja 2014 Przez ten grzejnik-barierkę to nie można puszczać za gorącej wody :)
fenol Napisano 28 lutego 2015 #3 Napisano 28 lutego 2015 A ja mam cus takiego w ganku. To grzejnik VASCO (stalowy). Bardzo ustawny bo "wcisniety" w róg dzieki czemu nie zajmuje praktycznie wogole miejsca. Fakt, ze skutecznosc grzania nie jest najwyzsza ale w ganku nie potrzebna mi temp. 21 stopni.
Recommended Posts
Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować
Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz
Utwórz konto
Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!
Zarejestruj nowe kontoZaloguj się
Masz już konto? Zaloguj się.
Zaloguj się