Skocz do zawartości

Kolumny, fontanny, sztukateria gipsowa


Recommended Posts

Zakład Sztukatorsko-Betoniarski
Mariusz Leszczyński
ul. Topolowa 136
63-400 Ostrów Wlkp
tel: 602 177 669
www.sztukatorstwo.com.pl


Polecamy:

Kolumny architektoniczne - wykonywane we wszystkich porządkach architektonicznych począwszy od kolumn doryckich poprzez toskańskie, jońskie, korynckie i kompozytowe. Dysponujemy kilkudziesięcioma rodzajami średnic i wysokości kolumn o trzonach stożkowych, eliptycznych, beczułkowatych oraz żłobkowanych prostych i eliptycznych.



Fontanny - kilkadziesiąt wzorów fontann o różnych średnicach, od niewielkich i niedrogich fontann ogrodowych a skończywszy na bogato zdobionych fontannach w kompleksach pałacowo-parkowych. Fontanny wzorowane są na różnych stylach architektonicznych, od renesansowych do współczesnych.



Sztukateria Gipsowa - w produkcji kilkaset wzorów sztukaterii gipsowej pochodzących z różnych epok począwszy od renesansu poprzez barok, rokoko, klasycyzm, eklektyzm, secesje i inne. Sztukateria gipsowa w oryginalny oraz elegancki sposób uzupełnia wystrój wnętrza, idealnie komponując się zarówno w pałacach i dworkach jak również w budynkach o architekturze współczesnej.



Detale Architektoniczne i Elewacje - w produkcji firmy znajdują się wszystkie rodzaje detali architektonicznych (sztukateria betonowa lub gipsowa), obramienia okienne, parapety, naczółka okienne, gzymsy cokołowe, gzymsy koronne (wieńczące) bonie, konsole, zworniki, wsporniki, półkolumny, pilastry, nisze, attyki.




Wykonujemy również:
- Tralki (w tym wiele przedwojennych wzorów)
- Wazony i Urny
- Posągi, Figury i Rzeźby
- Płaskorzeźby i Medaliony
- Latarnie Japońskie
- Herby i Kartusze.

W firmie pracują wykwalifikowani rzeźbiarze co pozwala nam na realizację najbardziej wyszukanych i oryginalnych projektów na indywidualne zamówienia klientów.

Zapraszamy!
Edytowano przez Rejo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Dzień dobry, Wybór między blachodachówką a panelami na rąbek stojący typu „click” często sprowadza się do kompromisu między czasem realizacji a efektem końcowym. Blachodachówka, szczególnie w wersji modułowej, daje się szybko zamontować, co wynika z jej wymiarów, łatwości transportu oraz prostoty w docinaniu i dopasowaniu do połaci. To rozwiązanie szczególnie chętnie wybierane przy inwestycjach, gdzie liczy się tempo prac i ograniczenie kosztów związanych z robocizną. Panele na rąbek wymagają więcej precyzji – zarówno w przygotowaniu podkonstrukcji, jak i w samym montażu. Montaż tych paneli zajmuje więcej czasu i wymaga większego doświadczenia ze strony wykonawcy, ale efekt wizualny oraz szczelność połączeń przewyższają rozwiązania klasyczne. To rozwiązanie często stosowane przy projektach nowoczesnych lub tam, gdzie dach jest mocno wyeksponowany. W praktyce o wyborze powinien decydować nie tylko wygląd, ale też stopień skomplikowania dachu, dostępność ekipy z doświadczeniem w danym systemie oraz oczekiwania inwestora co do trwałości i estetyki. Przy prostych połaciach obie opcje są funkcjonalne, ale przy bardziej wymagających geometrach panele na rąbek mogą wymagać więcej pracy na detalu. ___________________________________ Panele dachowe na rąbek PD-510 https://pruszynski.com.pl/produkt/pokrycia-dachowe/panele-dachowe-blacha-na-rabek-stojacy/
    • Dzień dobry, chętnie wykonam badania gruntu pod domy jednorodzinne. Mogę też zweryfikować badania geologiczne przedstawione przez sprzedającego. Pomogę w decyzji o zakupie działki. Doradzę co zrobić jak na działce nawiercimy wodę lub co począć jak jej nie ma. Działam w województwach małopolskim, świętokrzyskim i na podkarpaciu. Zapraszam do kontaktu na priv.
    • Dzień dobry, sprawdzę i napiszę odpowiedź na PW. Marcin
    • Warto byłoby zaktualizować badania geologiczne, przy obecnych warunkach hydrologicznych kiedy poziom wody gruntowej jest niski, być może udałoby się posadowić fundamenty. Jeśli mielibyśmy wodę w poziomie posadowienia lub powyżej, trzeba by było odwodnić teren. 
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...