Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dlaczego kolor złota "dodatków" kojarzy mi się z kiczem, szczególnie w nowoczesnym zdobnictwie -  
    • Gość Rtr
      Ja u siebie na Novej Magdalencę chcę smart home do rolet i zamykania drzwi oraz alarmowania, gdy cos się dzieje nietypowego. Tylko tyle. Wykorzystanie automatyki jest fajne, ale bez przesady – monitorować czy sterować każdym gniazdkiem nie ma sensu – podstawowe sensory, niewidoczne automatyzacje, tak to powinno działać.
    • W domu inteligentnym rozmaite instalacje i urządzenia integruje się w jeden system. Różnym inwestorom może jednak zależeć na zupełnie odmiennych funkcjach tego systemu - jeden będzie chciał, żeby smart dom dbał o bezpieczeństwo mieszkańców, dla innego ważne będzie obniżenie rachunków za prąd czy ogrzewanie, jeszcze inny zażyczy sobie, żeby system zrobił kawę, gdy wraca z pracy. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/instalacje/dom-bezpieczny-i-inteligentny/a/24336-ktore-rozwiazania-automatyki-budynkowej-poprawiaja-komfort-mieszkania-w-domu
    • Gość
      Ja z kuchnią mam największy problem ever ;) Generalnie, z wyborem lokalizacji mojego domu, wielkości etc. – mieliśmy mniejszy problem, niż z wybraniem mebli ;) A już niedługo odbieramy klucze do domku na Osiedlu Kolorowym i musimy wreszcie podjąć decyzję, bo kurczy nam się czas… Skończy się chyba na projektancie :/
    • Statystycznie Polacy wymieniają meble w kuchni co… 20-25 lat. Powodem tego może być konieczność zaangażowania w taki remont dużej ilości sił i środków. Dlatego tak ważne jest, aby jakość mebli kuchennych była na jak najwyższym poziomie. Duże znaczenie ma także estetyka - powinna być ponadczasowa, by nie przestała cieszyć oka bez względu na upływ czasu. Dobra wiadomość jest taka, że obecnie w kuchni niepodzielnie królują matowe fronty. A one nigdy nie wychodzą z mody. Pełna treść artykułu pod adresem: https://budujemydom.pl/wystroj-wnetrz/kuchnia/a/94876-nowoczesne-meble-kuchenne-trendy-2021
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...