Skocz do zawartości

Historia edycji

Nie ma historii konta do pokazania lub ten komentarz był edytowany przez moderatora.

• Kto przegląda   0 użytkowników

• Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dzień dobry,  zaczynam remont w mieszkaniu z rynku wtórnego. W łazience znajduje się wanna, która jest wpasowana pomiędzy 2 ściany. Silikon na niej był poczerniały i stracił przyczepność - zrobiła się przerwa pomiędzy wanną a silikonem. Chcę go wymienić, tylko mam problem. Wanna jest nieco krótsza niż przestrzeń na nią przeznaczona - po obu stronach (z przodu i tyłu wanny) są przerwy 1cm w całości wypełnione silikonem. Po wcięciu się widzę że są tam 2 warstwy silikonu „wiszące w powietrzu”. Co zrobić z taką sytuacją? Ponowić ten zabieg i zrobić 2 tak grube warstwy silikonu? Czy jest inne, bardziej trwałe rozwiązanie? Podejrzewam że to przez tak grube warstwy silikon zaczął tracić przyczepność…
    • I tak i nie, pewnie zdrożeje ale drewno też pewnie zdrożeje. "Przyroda nie lubi pustki" i musi się mniej lub bardziej wyrównać.  Dachu też nie mam mam miejsce na szacht w stropach i muszę się pomału zdecydować czy chce kominek, by na marne nie murować bloczków kominowych ciągnąć rury doprowadzającej powietrze albo np podpierać strop od spodu pod wagę kominka z obudową ceglaną czy też po prostu zamówić i wsadzić teraz kominek przez okno przy okazji hdsem. 
    • Ewa nie ma chyba strychu, tylko stropodach.    
    • Mam wrażenie, że spodziewasz się dużych podwyżek gazu. Czyli nie masz komina, to szkoda go teraz robić w tych czasach, dziurawić dach.   Potrzeba Komin wkład fi 200 bo do drewna odpowiednia średnica. Rura PCV fi 125 doprowadzająca powietrze do spalania, od spodu lub z tyłu paleniska.
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...