Skocz do zawartości

Hurtownia budowlana: LAU - Kominki


Recommended Posts

drożyzna i wykonanie ponizej przeciętnego poziomu. Facet chce całą kasę zanim skonczy Budowę. Potem ani widu ani słychu.... Bierze kasę za elementy z vatem 23% a nie wystawia oddzielnie faktury - tylko całość z 8%. Prośba o wystawienie faktur za wkład - głupi uśmiech. NIE POLECAM
Link do komentarza
  • 7 lata temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość Radek Szkuciak
Otrzymałem w grudniu 2020 zamówienie (kominek wraz z akcesoriami do montażu, irytowania, płyty krzemionkowe). Zamówienie okazało się uszkodzone. Brak jednej nóżki kominka, przewód kominowy zgięty na kielichach, uszkodzona rączka otwarcia drzwiczek. Zgłosiłem reklamacje, która do tej pory nie została rozwiązana, zdawkowe odpisywanie na maile i odpowiadanie na telefony. Nawet gdy ktoś odbierze to zazwyczaj jest sprawdzimy i oddzwonimy, po tym cisza. Zrobiłem u nich zakupy na około 3000zl i w ramach reklamacji liczyłem jedynie na wymianę rączki na wolną od wad gdyż z resztą za pomocą młota i innych narzędzi udało się poradzić. Firma jednak chyba uznała że wymiana ustrojstwa które prawdopodobnie nie jest droższe niż 50zl nie powinna mieć miejsca. Przestrzegam przed nimi i firma PKS która jest ich kurierem. Wszystko dokładnie sprawdzać choćby kurier miał stać przy Was 2h.
Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...
  • 1 rok temu...
Gość Bartek Nowak
Firma na problem ze zwrotem zaliczki - po otrzymanie oferty i wpłaceniu pieniędzy cena wzrasta o 3000 pln, poprosiłem o zwrot pieniędzy , obecnie nie odpowiadają na maile z pytanie o zwrot pieniędzy...
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...