Skocz do zawartości

Gdzie kupować oświetlenie do domu?


Recommended Posts

Napisano
Polecamy kilku polskich producentów oświetlenia: Aldex, Jupiter, TECHNOLUX, cześć ich oferty lamp jest zakontraktowana w ogólnodostępnych marketach budowlanych jak Obi, Praktiker, Castorama - niestety tylko cześć.

Dzięki sklepom internetowym można zapoznać się z całą ofertą lamp.

www.lampy-technolux.pl
ponad 3 tysiące wzorów lamp, lampy klasyczne, lampy nowoczesne, lampy dziecięce, lampy ogrodowe, plafony ze szkła giętego

www.lampy-aldex.pl
ponad tysiąc wzorów lamp, lampy klasyczne - lampy nowoczesne

bardzo ciekawe lampy nowoczesne, śmiała stylistyka oraz niepowtarzalny design

www.lampyjupiter.pl - sklep producenta

około 600 wzorów lamp, klasyka, lampy mosiężna, lampy gabinetowe, zdecydowanie najwyższa półka oświetlenia klasycznego w Polsce, dużo ciekawych nowych wzorów.

Napisano
Kieruj się opiniami na temat danej firmy,im więcej pozytywnych będzie posiadać- tym lepiej i bezpieczniej. Oczywiście w sklepach internetowych masz też zdecydowanie taniej niż w stacjonarnych.
  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata temu...
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Lampy warto kupić przez Internet, jednak zwracajmy uwagę na wymiary.
W niektórych sklepach są oznaczone w mm, a w innych w cm.
Dodatkowo warto zobrazować sobie wielkość klosza/y np. poprzez zgniecioną kulkę papierów,
ponieważ nie każdy jest w stanie zwizualizować sobie gabaryty lampy,
przez to unikniemy zamiany/zwrotu towaru.

Wybór lamp w Internecie jest nieograniczony, dlatego zdecydowanie polecam ich zakup w taki sposób.
Atutem kupowania tak w ogóle mebli przez Internet jest to,
że nie ogranicza nas czas i możemy robić to w dowolnej chwili dnia i nocy icon_smile.gif
Gość mhtyl
Napisano
Co ja co ale mebli i lamp to się nie kupuje przez internet, chyba że widziało się dany egzemplarz na żywo. Wiem co mówię bo w necie nie zapominajmy są to zdjęcia produktów reklamowe i całkiem odbiegają wizualnie od rzeczywistości, widzieć lampę na folderze a w rzeczywistości nieraz głęboko się rozczarowujemy. Uważam, że lampę trzeba dotknąć, obejrzeć z każdej strony aby być pewnym wyboru.
W realu jest tyle lamp, choćby w pierwszym lepszym sklepie elektrycznym czy markecie budowlanym, że głowa nas zaboli która wybrać.
  • 2 miesiące temu...
Napisano
Ja zazwyczaj kupuję w sieci IKEA, duży wybór oświetlenia jednak polecam kupić więcej zapasowych żarówek. Już kilka razy miałem sytuacje, że trzeba było jechać po nową ale tak czy inaczej wychodzi dość tanio i dobrze icon_biggrin.gif

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Informacja z programu Mój Prąd z 1 lipca: "Zgodnie z §3 ust. 5 Regulaminu trwającego naboru wniosków o dofinansowanie, z uwagi na znaczne zwiększenie ilości zarejestrowanych wniosków, przewidywany czas oceny zostaje zwiększony do 240 dni roboczych. Przypominamy również, że jest to jedynie przewidywany czas rozpatrzenia wniosku. Błędy we wnioskach wydłużają czas oceny i procedowania wniosków."
    • Czyste Powietrze to nieco inna bajka, faktycznie jeszcze bardziej mroczna, ale o niej przynajmniej mówią. Natomiast o Mój Prąd 6,0 w ogóle nie słychać nigdzie, jakby nagle przestała istnieć. Była tylko informacja w marcu, ze rozpatrywanie przedłużają do czerwca. I zapadła cisza.
    • @retrofood, z tego co można zaobserwować na oficjalnym profilu FB NFOŚiGW https://www.facebook.com/NarodowyFunduszOchronySrodowiskaiGospodarkiWodnej/ to, delikatnie mówiąc, programy z dotacjami nie zbierają pozytywnych opinii. To sygnał, że program wsparcia ma problemy z płynnością działania.    W przyszłym tygodniu opublikujemy artykuł o problemach z programem Czyste Powietrze, za którego organizację, tak jak za program Mój Prąd, odpowiada NFOŚiGW.
    • Witam, mamy projekt kanalizacji, ale jest on dość ubogo przedstawiony i wydaje się, że nieprzemyślany - główna rura idzie pod klatką schodową, pod którą jest schowek, z podłoga obniżoną o jakieś 57cm względem podłogi w domu. Chciałbym zrobić zmianę i prosiłbym o sprawdzenie czy taka zmiana wydaje się poprawna. Kanalizacja według projektu jest to brązowa linia. Moja propozycja to zielona linia (ciemnozielona - Fi160, jasnozielona F110): To jest rzut parteru. Na poddaszu użytkowym mam dwie łazienki znajdujące się nad pionem kanalizacyjnym po lewej stronie (ten oznaczony jako "I"). Nad drugim pionem (oznaczonym jako "II") nie ma nic do przyłączenia, to chyba tylko odpowietrzenie. Pierwsza zmiana, to przeniesienie pionu z kuchni do biura - tak czy inaczej będzie to pod łazienką na poddaszu. Chce tu zastosować rurę niskoszumową Fi160 i odpowiednie mocowania by maksymalnie zredukować możliwość hałasu. Mogę na poddaszu tę rurę przedłużyć do dachu i zrobić tam odpowietrzenie? Druga zmiana to poprowadzenie linii przez małą łazienkę zamiast przez schowek (który jest obniżony o 57cm). Trzecia zmiana to drugi pion. Jeśli to tylko odpowietrzenie (bo na poddaszu nie ma tam żadnych odpływów) to czy jest sens kuć ścianę, jak obok mam komin z wolnym szybem wentylacyjnym w kominie, który tez wystaje 50cm ponad dach? Na kominie nad tym szybem dam daszek i wydaje mi się, że to będzie to samo co idąca tuż obok rura w ścianie. Czwarta zmiana to dodanie odpływu liniowego w garażu. Nie chce by ktoś mi powiedział czy to jest dobrze i brał za to odpowiedzialność. Chce porady i opinii. Jak będę wiedział, czy to ma sens, czy może kompletna katastrofa, to wtedy uderzę do projektanta i z nim będę dalej rozmawiał.
    • Czy Redakcja nie może zapytać rzecznika prasowego ministerstwa?
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...