Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

KAMEA 2 / KAMEA firmy DOMENA

Recommended Posts

• 1 rok temu...
  • 2 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Aneta
      Zastanawia mnie fakt, czy normalne jest np głośne koszenie trawników pod oknami już po godz.7 rano. Czy to się kwalifikuje do zgłoszenia tego?
    • Jeśli liczymy przy obecnych cenach wychodzi na styk, może się wydawać, ze nie nie opłaci. Ale się to zmieni wraz ze wzrostem cen prądu. .Kiedyś miałem wątpliwości, ale teraz jak dla mnie nie ma żadnych argumentów, które przemawiają przeciwko temu. Wiadomo - trzeba mieć odpowiednio wiele miejsca. Z drugiej strony można uzyskać dzięki temu praktycznie bezkosztowy dom.  Szukając kontaktu z dystrybutorem polecam kontakt z nimi https://manitusolar.pl/oferta/moduly-fotowoltaiczne/ - Firma jest dystrybutorem modułów fotowoltaicznych wielu sprawdzonych producentów. 
    • Podajcie maila osoba która ma o tym pojęcie,to podeślę zdjęcia.
    • Czy ty rozumiesz słowo pisane - przecież piszę, że "może potraktowali teścianki jako dodatkową podporę". To nie znaczy - że uważam, że to dobrze! Pomocniczy przykład: Kiedyś pacjentowi amputowano nie tę nogę, co trzeba, bo ją potraktowali lekarze, jako tę do ucięcia. Była do ucięcia? Obciążył, być może zbyt mocno, co może źle wpłynąć na strop i na ścianki.  Nie każde kilka prętów z betonem = wieniec.  wystarczy chyba - jak zwali się strop. To mało? Wymieniłem kilka czynników - a jaki wstrząs? Np upadek  ciężkiego przedmiotu, działanie jakiegoś urządzenia powodującego drgania płyty... Kilka, kilkanaście osób tańczących rytmicznie na stropie też może mieć wpływ.... Wszystko zależy od obecnej granicy tolerancji. Ale to wszystko dywagacje - bo nie wiadomo, na czym oparty jest strop!
    • nie, nie jest ok     no to jest konstrukcyjna czy nie? bo jak podpora to jest, czyż nie? czy tylko leciutko?     dobre, związał ze stropem, ale ich nie obciążył wylewając wieniec, ciekawe do czego służy wieniec     wstrząsu? uuu, a jakiego? Śląsk? i co się ma zawalić? strop? ściana? chałupa?    to wszytko to rozumiem, że doświadczenie doświadczonego nie konstruktora? kreatywne, nie powiem, że nie    
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...